122 573 рази у Києві скористалися електронним квитком

122 573 рази у Києві скористалися електронним квиткомПасажири «Київпастрансу» з початку тестового режиму скористались єдиним електронним квитком 122 573 рази. Електронний квиток у тестовому режимі почав діяти у Києві з лютого 2019 року.

У разі, якщо у салоні громадського транспорту не працює валідатор, у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА радять звернутись до водія або за номером, який вказано на оголошенні.

«Якщо водій не відреагує на звернення, рекомендуємо звернутися до КП «Київпастранс» та повідомити час, номер маршруту та бортовий номер транспортного засобу», – повідомили у КМДА.

Нагадаємо, з грудня у Києві почала частково працювати система єдиного електронного квитка в громадському транспорті в тестовому режимі. За цей час фахівці мають виявити та усунуть несправності, також завершити установку валідаторів. Кондуктори у цей час пройдуть навчання. Раніше Кличко розповів, де у Києві можна буде придбати електронний квиток.

Також у КМДА повідомили, що для пільговиків єдиним проїзним документом буде  «Картка киянина». Утім, як повідомлялося раніше, кондуктори київського наземного транспорту стикнулися з опором під час запровадження цієї функції. Пенсіонери, упевнені, що таким чином з їхніх карток намагаються зняти гроші, відмовлялися прикладати картку «Картку киянина» до валідатора.

Джерело: ua.news

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *