Звернення фракції ВО «Батьківщина» в Ірпіньраді

Звернення фракції ВО «Батьківщина» в ІрпіньрадіПро ситуацію в столиці України м. Київ в зв’язку з голосуванням за проект Постанови про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції  України щодо децентралізації влади (№2217/а/П1)

 

Розглянувши заяву Депутатів фракції ВО «Батьківщина» в Ірпінській міській  раді, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ірпінська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати звернення депутатів фракції ВО «Батьківщина» в Ірпінській міській раді з приводу суспільно-політичної ситуації в столиці України м. Києві.
  2. Засудити теракт під час проведення мирної акції біля стін Верховної Ради України, внаслідок якого загинула одна людина і поранено понад 120 осіб.
  3. Засудити дії тієї частини депутатів Верховної Ради України, які голосували за внесення змін в Конституцію без широкого обговорення в громадянському суспільстві.
  4. Звернутись до Президента України П.О. Порошенка, Верховної Ради України аби конституційний процес проходив у конструктивних переговорах у парламенті та в громадянському суспільстві.
  5. Вимагати від правоохоронних органів проведення ретельного і професійного розслідування і знайти винних. Та жорстокішим чином, публічно, за законом покарати їх, а не робити з цього ніяких гучних заяв.
  6. Опублікувати дане рішення в засобах масової інформації для інформування громадськості міста.
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регламенту, депутатської етики, дотримання законності, правопорядку та ЗМІ та керуючого справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Плешка М. В.

 

  Міський голова                                                                        В.А. Карплюк

 

Дане звернення було прийняте на 77-й сесії більшістю голосів депутатів Ірпінської міської ради. 23 проголосували «за», 4 – «утрималися».

Кількома днями раніше з ініціативи Бучанської організації ВО «Батьківщина» аналогічне звернення одностайно прийняли депутати Бучанської міської ради

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *