Святкові заходи в парку «Перемога»

Святкування Дня незалежності в Ірпені розпочалося біля пам’ятника Тарасу Шевченку з офіційної частини, де, за традицією, були присутні міські чиновники, духовенство, ветерани.

Після пробудження рік тому в країні небувалого патріотизму дуже багато людей, демонструючи його, були вдягнені в вишиванки чи синьо-жовтий одяг. До речі, для порівняння можна подивитися фото з Дня Незалежності в будь-якому місті за попередні роки і цьогорічні фото. Раніше здебільшого обходилися прапорами і прапорцями.

Ми важко йшли до Незалежності, ми росли на цьому шляху та, нажаль, залишились дітьми, дітьми з сумними очима, які багато бачили але нічому не навчилися.

Продовжилося свято в парку «Перемога».

Найменші розважалися в міні-садочку «Миколка», або ж гасали перед сценою.

Зліва від сцени проходила виставка-ярмарок майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, книжкова виставка та виставка дитячого малюнку «Вернісаж дитячої творчості». На свято прийшов мабуть весь відділ культури. Можна було побачити директора Ірпінського музею Анатолія Зборовського, директора центральної бібліотеки Олену Циганенко, директора музичної школи Наталю Дидикіну. Експонували свої роботи: Тетяна Федорова – ляльок, Світлана Плеско – вироби з бісера, Ганна Корженівська та Іван Рябчун – вишивку. Всюди встигала Євгенія Антонюк – начальник відділу культури. Як завжди відповідальні за звук родина Драпів.

Також на заході можна було проголосувати за кращий логотип для міста.

Після святкового концерту за участю Тараса Петриненка всі охочі брали участь у флешмобі «Лист солдату». Листи писали на величезному прапорі.

Народний фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня», до якого приєднався жіночий вокальний ансамбль «Барви», провели фестиваль традиційної української випічки.

Після фестивалю – козацькі розваги та конкурс з приготування українського борщу.

Завершилося свято – День Незалежності – виступом національного оркестру народних інструментів України.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *