Логотип = символ. Ірпінь – не товар

В Ірпені мабуть не залишилося людей, які не чули про конкурс на визначення логотипу, і як його ще називають – бренду, Ірпеня. Бренд, це дуже модне слово щось дуже часто стало звучати, а особливо в Ірпені. Так можна сказати, але ми – не тварини, слова – не пусті звуки. За допомогою слів можна багато чого виразити, можна передати настрій – для цього існує синонімія; можна сказати майстер, а можна знавець, мастак, віртуоз, а можна сказати оратор. Так оратор теж майстер, але в слово вже закладена конкретика – майстер говорити. Так само в слово бренд – торгова марка. А тобто людина, яка каже бренд, або вважає наше місто товаром, (так можна сказати, але ж можна ставитись до своєї маленької батьківщини і інакше) або не розуміє значення слів які каже, тобто просто мавпує. Це я як маркетолог кажу.

Вчора конкурс з світу віртуального перемістився в реальний: виставили п’ять варіантів написання слова «Ірпінь», інакше кажучи десь шрифту, десь додали якісь квіточки-чоловічки. Вибачте, але це вже не смішно.

Логотип = символ. Ірпінь – не товар

Написати чудернацьки слово «Ірпінь» – не створити логотип. Це я не як маркетолог кажу. Логотип це символ, так би мовити погляд згори. Логотип має створювати художник. Справжній художник, а не той хто вміє малювати чи любить гратися в фотошопі. Існують фірми, які надають послуги зі створенню логотипів, ну тобто на сьогоднішній день це не проблема. До речі, справжній художник не штампує мільйон варіантів, у нього є своє бачення.

Я звичайно розумію азарт, амбіції, але ж треба попускати себЕ заради чогось більшого за сЕбе. Ірпеню носити цей логотип ще довго і потрібно провести серйозний аналіз, а організаторам самоаналіз.

Як на мене, все говорить про те, що ми ще не дозріли до власного логотипу.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *