Мітингувальники під КОДА та облпрокуратурою вимагали зупинити забудову заплави Ірпеня та провести дочасні вибори мера й депутатів

Сьогодні в Києві представники Громади Ірпеня та їхні друзі провели протестні акції під облдержадміністрацією та обласною прокуратурою.

Мета акції – привернути увагу широких верств громадськості та державних органів влади до беззаконня, що зараз твориться в Ірпені, і на яке не реагують адекватно структури, що  мають це робити.

Серед головних проблем міста – тотальна забудова, нищення зелених зон, спроби забудувати заплаву (територію, взагалі поза межами Ірпеня), напади на активістів, не призначення дочасних виборів міського голови, хоча дана посада вакантна ще з серпня минулого року.

Відтак, перепало на горіхи за бездіяльність та кришування забудовників і їхніх тітушок голові КОДА – Олександру Терещуку, начальнику обласної поліції – Дмитру Ценову, прокурору Київщини – Максиму Киричуку.

Учасники акції наголошували на необхідності докорінних змін підходів до вирішення згаданих проблем. Звертали увагу на десятки кримінальних проваджень, жодне з яких не доведене до логічного завершення. Скандуваннями «Карплюка – на нари!» та вимогами відставки посадовців, які його кришують підсумували велелюдне зібрання на площі перед КОДА та облпрокуратурою.

До слова, варто відзначити розташування останньої – невеличкий будиночок з невеличким сквериком з деревами та іншими зеленими рослинами – наче маленький рай серед багатоповерхівок у центрі Києва.  З усього видно, що прокуратура себе любить і береже природу довкола місця свого розташування. На жаль, на відміну від сотень гектарів лісів та інших природніх зон, які винищуються за мовчазної згоди тих, хто згідно з законом має стояти на їхньому захисті!

До уваги читачів фотомиттєвості сьогоднішньої акції під облдержадміністрацією та прокуратурою Київщини

 Агнешка НОВАК

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *