Зустріч податкової еліти в Ірпені

АППУ підписала Меморандум про партнерство та співробітництво з Національним університетом ДПС України

 1 вересня 2015 р. Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» Грігол Катамадзе узяв участь в урочистостях з нагоди початку нового навчального року у Національному університеті державної податкової служби України. В урочистостях взяли участь Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, Голова міста Ірпінь Володимир Карплюк, радник з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні Конрад Тернер, представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України та Київської облдержадміністрації.

Зустріч податкової еліти в Ірпені

Після урочистостей почесні гості та керівництво університету зібрались у конференц-залі для підписання Меморандуму про співробітництво між Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація платників податків України» та Національним університетом державної податкової служби України. Президент АППУ Г.Катамадзе та виконуючий обов’язки ректора Університету П.Пашко підписали Меморандум та домовились докласти всіх зусиль для встановлення ділових зв’язків та плідної співпраці в ім’я демократичного та економічного розвитку України, а також з метою підвищення ефективності та прозорості податкової системи в державі через запровадження партнерських взаємовідносин між АППУ та Університетом.

Зустріч податкової еліти в Ірпені

«Дуже важливо, що сьогодні на початку нового навчального року в Університеті державної податкової служби України ми підписали Меморандум про партнерство та співробітництво. Зараз в цей непростий час в Україні починають втілюватись дуже важливі реформи. І одна з найважливіших – реформа податкової системи та внесення змін до Податкового кодексу України, яка є необхідною як для бізнесу, так і для суспільства в цілому. Можливості Університету, його науковий та викладацький потенціал надають усі можливості для нашої плодотворної співпраці у цьому напрямку, зокрема для підготовки та оформлення наших спільних пропозицій щодо змін фіскальної системи України до влади», – зазначив Президент Асоціації Грігол Катамадзе.

Зустріч податкової еліти в Ірпені

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *