Знижки велосипедистам та власникам сонячних панелей

Анонсовано інтерактивний еко-проект

Знижки велосипедистам та власникам сонячних панелей  Анонсовано інтерактивний еко-проект У Вінниці власникам сонячних панелей, велосипедистам та містянам, які переймаються енергоефективністю власних осель, мають намір надавати знижки у магазинах та пригощати безкоштовною кавою.

Пілотний проект покликаний спонукати вінничан зменшити викиди вуглекислого газу в атмосферу запускає ТОВ «КТ-Енергія», передає Вежа.

Містян планують заохочувати до скорочення викидів СО2 знижками в закладах громадського харчування та магазинах. У проекті братимуть участь дві сторони: «клієнти»: домогосподарства з сонячними станціями(до 30 кВт) та містяни, які впроваджують заходи енергоефективності в оселях, велосипедисти, набиратимуть бали, які «партнери»: магазини, кафе та ресторани, розважальні центри, супермаркети – перетворюватимуть у гривневу знижку.

Знижки велосипедистам та власникам сонячних панелей  Анонсовано інтерактивний еко-проект

Приміром, «клієнт» полюбляє їздити на велосипеді замість авто, яке забруднює атмосферу шкідливими викидами. Спеціальний мобільний додаток відстежує кількість кілометрів, які велосипедист подолав на двоколісному транспорті та конвертує їх у еко-бали. Накопичені бали «клієнт» демонструє в закладі-партнері проекту та отримує знижку або безкоштовну каву у кав’ярні.

«У мобільному додатку для велосипедів буде GPS-трекер, який безпосередньо відстежуватиме рух мобільного телефону та розпізнаватиме спосіб, за допомогою якого він рухатиметься, зокрема, на велосипеді, шляхом застосування спеціального алгоритму, – розповідає директор компанії ТОВ «КТ-Енергія» Кирило Томляк. – Для прихильників двоколісного транспорту розрахунок балів відбуватиметься автоматично: проїхав певну кількість кілометрів – отримав на рахунок певну кількість балів».

Для клієнтів, які утеплили будинок чи користуються «сонячною» електроенергією, компанія вноситиме дані та конвертувати бали вручну.

«Один бал – це 1 кг СО2 і приблизно три гривні, одна людина протягом року зможе зібрати щонайменше 500 балів, – пояснює Кирило Томляк. – Ці бали можна буде обміняти на знижки або інші інструменти лояльності – кожен заклад-партнер самостійно визначатиме суму знижки, яку надаватиме за еко-бали, використати які можна буде за допомогою QR-коду».

Знижки велосипедистам та власникам сонячних панелей  Анонсовано інтерактивний еко-проект Для партнерів проекту ТОВ «КТ-Енергія» проводитиме безкоштовний експрес-аудит.

Наразі компанія завершує розробку безкоштовного мобільного додатку та платформи, де вінничанам треба буде зареєструватися і створити власний кабінет для нарахування балів.

Для запуску проекту ТОВ «КТ-Енергія» необхідно знайти у Вінниці 10 партнерів, пошук яких відбувається паралельно із тестуванням платформи. «Будучи компанією-адміністратором, ми в перспективі зможемо передавати, а точніше продавати бали, отримуючи певні доходи з продажу», – пояснив Кирило Томляк, додавши, що нині компанія інвестувала в проект понад 100 тисяч гривень

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *