Зіневич – Карплюку: «Тобі в тюрмі сидіти, а не Верховній Раді!»

Доволі швидкоплинною, проте емоційно насиченою видалася сьогоднішня 54-та сесія Ірпіьради. Головуючий Володимир Карплюк відверто нервував. Спочатку намагався «робити гарну міну при  поганій грі», але досить скоро збився на образи й відверто хамовиту поведінку відносно своїх допоки що опозиційних опонентів. Незаангажовані присутні дивувалися з того, що такий, м’яко кажучи, невихований персонаж намилився до парламенту держави, де закони приймають. Словом, як Карплюк з людьми спілкується, так за нього й голосуватимуть.

Зіневич – Карплюку: «Тобі в тюрмі сидіти, а не Верховній Раді!»

Загалом, відчувалося, що громадськість наразі набуває дедалі більшого впливу на діяльність нинішньої поки що влади. Одна з найбільш болючіших проблем міста – намір перенести дитячу лікарню з вулиці Давидчука (раніше Комінтерна). Питання з формулюванням  «Про надання дозволу Ірпінській міській раді на розроблення проекту щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель, закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги в м.Ірпінь, вул.Давидчука, 52-в» було внесене до порядку денного звітної сесії. Проте, на заклик Карплюка КіНОшники не підтримали це рішення. Недовідставлений очільник щось говорив про якихось інвесторів, які начебто збираються там збудувати якийсь медичний заклад…

Після сесії на мітингу перед міськрадою громадський активіст Олексій Зіневич нагадав громадськості, що насправді сталося з землею довкола парку «Центральний», де раніше начебто також збиралися будувати медичний центр. Наразі там медициною й не пахне. Навколо парку, на який списали вже майже два десятка мільйонів бюджетних коштів, бетонні джунглі забудов, у тім числі й сім недобудів сумновідомого «ЖК Цвинтарний».

Коментуючи діяльність та заяву про відставку міського голови, Олексій Зіневич сказав, що Громада «без жалю» проводжає його з цієї посади, і взагалі Карплюку «в тюрмі треба сидіти, а не Верховній Раді». Не кращої думки Зіневич і про депутатів, які голосуються за дерибанні рішення, «продаючись за три копійки».

«Ми ходимо повз недобудови, що стоять наче труни, де поховані наші мрії», – образно описала ірпінські недобуди Маріель Славська. Далі мама двох дітей наголосила на проблемах дитячих садочків та шкіл в Ірпені. Загалом чимало промовців переймалися цією ситуацією, що виникла внаслідок тотальної бездумної забудови. Діти роками чекають черги в дитсадочках. Часто не дочекавшись йдуть до школи, де вже понад 40 учнів в одному класі, і дані проблеми нинішньою владою не вирішуються, натомість накочуються «сніговим клубком» на наше місто.

Депутат Богдан Мельничук у своєму виступі зазначив, що за три роки жодна сесія не була підготовлена й проведена належним чином. От і сьогодні за ніч перед пленарним засіданням до порядку денного якимось чином потрапили три питання про землевиділення на вулиці Ранковій (що в Стоянці), де за словами Богдана Омеляновича дали  землю, невідомо кому і скільки, позаяк у депутатів не було проектів рішень з даних питань, і вони  бездумно натиснули кнопки.

Інший депутат-свободівець Сергій Глиняний доречно зазначив, що проблеми Ірпеня не вирішаться з відставкою Карплюка, оскільки в міськраді залишиться покарплюківська депутатська більшість, яка системно голосує за дерибан, розтринькуючи ресурси Громади, створюючи дедалі більше проблем для міста.

 

До Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішній подій в Ірпіньраді та на центральній площі  Ірпеня

Юля СВІЧКОГАС

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *