Недовідставлений Карплюк провів сьогодні виконком

Христюка й Семко не було на засіданні

 

Сьогодні, в останній день липня, відбулося засідання виконавчого комітету Ірпіньради під головуванням Володимира Карплюка. З його заступників була присутня тільки Лідія Михальченко.

Недовідставлений Карплюк провів сьогодні виконком

Найцікавішим питанням видався традиційно утаємничена проектно-кошторисна документація «згідно додатку» питань КП «Ірпіньжитлоінвестбуд». Його директор Ігор Дворніков зачитав перелік планованих робіт. Зокрема, ремонт інженерних мереж школи №2, капітальний ремонт спортивних залів школи №3, капітальний ремонт мереж електропостачання школи №17, капітальні ремонти вулиць Сім’ї Сосніних, Вериківського та реконструкції теплових мереж у центрі міста. Ніхто не поцікавився сумами відголосованих кошторисів. Лише Карплюк намагався щось жартувати у своєму стилі, мовляв, люди кажуть, що тут крадуть мішками, а у «Ірпіньжитлоінвестбуду» вистачає грошей на ремонти шкіл.

Окремим питанням розглядалося затвердження проектно-кошторисної документації будівництва дитячого дошкільного закладу на 75 місць в м. Ірпінь по вул. Незалежності, 5-А (масив Стоянка). У цьому випадку було названо плановану суму витрат на його спорудження. Селищний голова Гостомеля Юрій Прилипко поцікавився бюджетом будівництва запланованого дитсадка. 25 млн. 420 тис. грн. – відповів Ігор Дворніков. Але за словами Карплюка «це нічого не значить», оскільки часто трапляється, що справжня вартість будівництва по-факту буває нижчою, або вищою за первісну експертну оцінку. Якщо вірити Карплюку, то в Ірпені частіше вартість виявляється нижчою за експертну оцінку.

Недовідставлений Карплюк провів сьогодні виконком

Питаннями відділу містобудування та архітектури (переважно голосували за присвоєння нових адрес та переведення дачних будинків у категорію житлових) завершився сьогоднішній виконком, який тривав менше 15 хвилин.

Олександр НАКАЗНЕНКО

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАШОЇ СПІЛЬНОТИ У FACEBOOK

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *