Засідання виконкому: бюджет, кошториси, ковзанка, телесеріали…

Сьогодні вранці відбулося перше нинішньої зими засідання виконавчого комітету Ірпінської ради.

Про міський бюджет доповідала начальниця фінансового управління Євгенія Данилюк, називаючи чималі цифри виконання й перевиконання. Одна з них – 260 мільйонів гривень бюджету розвитку, 240 з яких вже освоєні поточного року. Це якраз ті кошти, що могли бути спрямовані на будівництво шкіл та дитсадочків. Натомість вони здебільшого використовувалися для облаштування парків, прокладання нових комунікаційних мереж, необхідних для функціонування новобудов, та ремонтів доріг, пошкоджених будівельною технікою.

Начальниця відділу економіки Світлана Демченко навела статистичні демографічні дані. З її слів в Ірпені та підпорядкованих йому селищах загалом проживає 94,3 тисяч людей. Найбільший приріст населення в області досягається за рахунок міграції – 3585 осіб. При цьому спостерігається природнє скорочення населення в Приірпінні. Цього року народилося 625 дітей, померло — 866 осіб.

Перелік проектно-кошторисних документацій на затвердження виконкому презентував директор КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» Ігор Дворніков. Із списку загальною сумою понад 13 мільйонів грн. найбільш цікавим видалося півтора мільйона спрямованих на «капітальний ремонт амфітеатру по вулиці Тищенка». Доволі різноманітні проектно-кошторисні документації чомусь (?) затверджувалися списком, одним голосуванням. Знаково, що коли дійшла черга до одноманітних голосувань про надання дітям статусів постраждалих внаслідок воєнних дій, то пропозиція проголосувати списком не була підтримана.

Багато чого цікавого прийняли з подачі директорки КП «Контроль благоустрою» Євгенії Алексєєвої. Зокрема, надали дозвіл на роботу ковзанки по вулиці Шевченка з 20 грудня по 28 лютого наступного року. Наступним голосуванням члени виконкому санкціонували демонтаж кіоску «Київоблпреса» на Гостомельському Шосе (навпроти «Бджілки») за неналежний зовнішній вигляд. Надали кілька дозволів на виїздну торгівлю, а також двом кінокомпаніям на зйомки фільмів на вулицях Ірпеня. Один з них український телесеріал «Я тебе знайду». Стосовно іншого телесеріалу доповідачка назвала лише назву «Дім котрий…». «Скоро будемо Голлівудом», – прокоментувала дозволи телекомпаніям головуюча Анастасія Попсуй. При цьому чомусь не згадала, як нещодавно в приміщення міськради заносилися кульки в кольорах російського прапора для зйомок російського серіалу, що викликало обурення громадськості.

На завершення Попсуй заходилася вихваляти Генплан, підготовлений на затвердження завтрашньої сесії міськради. Мовляв, він проти забудов, і відкритий для громадськості, і взагалі «манна небесна» для Ірпеня та його жителів. Тільки чому в такому разі потрібно було проводити фейкові «громадські слухання» і заблоковане тітушками засідання містобудівної ради? Наразі питання зависло в повітрі…

 

Пропонуємо до уваги наших читачів найцікавіші фотомиттєвості сьогоднішнього засідання виконкому

Інна МІЩЕНКО

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *