Операція «Новорічна ялинка» – вкрасти дорожче, ніж купити!

Операція «Новорічна ялинк໬ – вкрасти дорожче, ніж купити! Для всіх нас зимові свята стали пов’язані із запахом та красою хвойного дерева у оселі. Люди, у передноворічній лихорадці, бігають по магазинам та шукають для себе найкраще дерево, але знаходяться і ті, хто хоче незаконно збагатитись, або заощадити та власноруч здобути ялинку. В цей час у лісах підвищується активність браконьєрів, які бажають заробити на лісових красунях.

Операція «Новорічна ялинк໬ – вкрасти дорожче, ніж купити!
Щоб запобігти винищенню хвойних дерев, співробітники державної лісової охорони працюють у посиленому режимі. Вони цілодобово патрулюють райони можливої вирубки дерев. Національна поліція з свого боку, перевіряє законність дій продавців на місцях збуту ялинок та ялинкових ринках.

Необхідно ретельно контролювати ці процеси, щоб не дати «зелене світло» ласим до наживи. Уже цього року, внаслідок дій поліції упіймано на гарячому та складено адміністративні протоколи за незаконну вирубку та продаж у неналежних місцях.

Операція «Новорічна ялинк໬ – вкрасти дорожче, ніж купити!
Зрубати дерево та зекономити не вийде, якщо браконьєра зловлять на гарячому, то йому доведеться переплатити в кілька разів більше, ніж за законно куплене вічнозелене.

Національна поліція Київської області закликає громадян купувати Новорічні дерева тільки у лісгоспах або ялинкових ринках, не порушувати закон самому та не ризикувати отримати адміністративну відповідальність, любити природу свого краю та не шкодити їй, бути цивілізованим та вихованим громадянином.

Джерело: Відділ комунікації поліції в Київській області

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *