Запрацювала безкоштовна заправка для електромобілів

ДУС відкрило безкоштовну станцію заправки електромобілів в Києві, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДУС.

Зарядка є універсальною для електромобілів усіх марок. До зарядної станції підведено заземлений кабель потужністю до 22 кВт/год та силою струму 32 А. Тривалість заряджання електрокара залежить від його марки і моделі. Так, електрокару Tesla Model S достатньо години, щоб забезпечити собі подальший пробіг на 150–200 кілометрів. В інших електромобілів потужність зарядного пристрою менша, наприклад Nissan Leaf може заряджатись тільки в режимі 6,6 кВт/год від змінного струму, тому цей процес буде тривалішим.

Запрацювала безкоштовна заправка для електромобілів

Станція функціонує за адресою: м.Київ, вул.Героїв Космосу, 8б. ДУС уже давно планувало відкрити станцію електропідзарядки для автомобілів, адже переконане, що за цим транспортом майбутнє. Послуга з електрозарядки автомобілів надається безкоштовно.

Як повідомляв УНН, голова автомобільної компанії з виробництва електромобілів Tesla Motors Ілон Маск в інтерв’ю німецькому Handelsblatt заявив, що не турбується з приводу можливої ?розробки електромобіля корпорацією Apple, оскільки та наймає звільнених з Tesla фахівців. Під час інтерв’ю журналіст газети запитав у І.Маска, чи побоюється той планів Apple, оскільки та наймає на роботу ключових інженерів з Tesla.  Він зазначив, що електромобіль – це можливість для Apple знову продемонструвати світу свій інноваційний підхід не на прикладі «нового стилуса або Ipad з великим екраном».

У ході інтерв’ю І.Маск, який приїхав до Берліна для зустрічей з чиновниками німецького уряду, визнав недостатню реалізацію автомобілів Tesla в Німеччині та необхідність державної підтримки для популяризації електромобілів в країні.

 

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *