Фінальний акорд виборчої кампанії

Сьогодні святкування першого сімейного свята в Гостомелі, організованого Юрієм Прилипком, перетворило площу біля Будинку культури на багатолюдне місце.

Жителі та гості селища збиралися довкола сцени, співали разом із виконавцями і підтанцьовували під шалені ритми.

Важливість проведення такого масового дійства не викликає жодних сумнівів, тим більше було обіцяно ввести традицію справляти його щорічно.

Дітей розважали ростові ляльки та персонажі з улюблених мультфільмів, на сцені виступали місцеві таланти: вокальні та хореографічні.

Фінальний акорд виборчої компанії

Після музичного розігріву на сцену вийшла команда «Нових облич», аби підтримати кандидата на посаду селищного голови славетного Гостомеля Юрія Прилипка: Надія Філімонова-Скрипка, Анна Лозова, Євгенія Алєксєєва, Сергій Пашинський, Володимир Карплюк.

Фінальний акорд виборчої компанії

Першим слово взяв мер Ірпеня Володимир Карплюк. Він підкреслив, скільки було зроблено за останній рік в Ірпені і висловив щиру впевненість, що з Юрієм Прилипком, в якості голови селищної ради, здатні в стислі строки зробити із Гостомеля місто не гірше за Ірпінь. Також мер розтлумачив значення терміну «імперативний мандат», за яким на кожного депутата покладається обов’язок дотримуватись політичної позиції партії, від якої його обрано, а інакше його буде позбавлено депутатського мандата, тобто його повноваження припиняться достроково. А от вищий керівний орган партії відповідатиме за дії кожного її члена. Відповідатиме політично: кількістю голосів, що одержить на наступних виборах.

Фінальний акорд виборчої компанії

Далі на сцену вийшов український естрадний співак і композитор, народний артист України Іван Попович. Зі своєю чарівною помічницею бек-вокалісткою танцювали, співали й залучали до того ж глядачів. Ноги тупцювали навіть у людей з найсерйознішими обличчями. Продовжилося свято виступами місцевих колективів, співами, танцями і музикою.

Миттєвості сьогоднішнього свята дивіться у нашому фотозвіті ТУТ.

Надія ФЕДЦОВА,

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *