Замість годинника буде пам’ятник Тарасу Шевченку

Затвердження порядку денного сьогоднішнього Виконкому викликало запитання голови Ірпінської організації воїнів-інтернаціоналістів Ігоря Панасюка. Його нарікання стосувалися чималого перелік питань «з голосу» (здебільшого містобудування та архітектури), внесених до порядку денного. Відтак, претензії – чому так незлагоджено працює Виконком?

На такий закид міський голова Володимир Карплюк зробив докір у відповідь, що потрібно ходити на засідання громадських комісій. Потім дещо заспокоївшись, Карплюк визнав правоту Панасюка, мовляв, раз реорганізували Виконком – то й працювати потрібно ефективніше, аби не виникало подібних нарікань.
Далі члени Виконкому внесли зміни до міського бюджету, а також до порядку фінансування витрат на поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій і інвалідів війни.

Завершення засідання Виконавчого комітету ознаменувалося позитивом. Ігор Панасюк вручив Володимиру Карплюку книгу Володимира Еннанова «Афганці Приірпіння: Воїни-інтернаціоналісти проти війни»  та диск із записом фільму «Воїни проти війни».
Вже поза питаннями порядку денного зайшла мова про реконструкцію центральної площі міста, що перед будинком міськради. Міський голова сказав, що це питання буде винесене на обговорення громадськості. При цьому показав ескізи нового пам’ятника Тарасу Шевченку, який планується встановити біля міськради замість годинника.
Словом, зі звітного Виконкому більше цікавої візуальної інформації, аніж текстової. Тож фотозвіт з сьогоднішнього засідання до Вашої уваги.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *