«За моє жито та й мене бито»

Це прислів’я я згадав неспроста, бо в цій народній мудрості відобразилася наступна ситуація: свого часу, я отримав земельну ділянку по Достоєвського, маючи на руках право власності пішов відвідати свою земельну ділянку, однак яким було моє здивування коли, прийшовши на свою землю, побачив, що там збудовано будинок. Згодом я дізнався, що на моїй земельній ділянці самовільна забудова, здійснена   Валентином Поповичем.

«За моє жито та й мене бито»
Валентин Попович

 

Здавалося, що в наш цивілізований час це неможлива ситуація, однак громадянин Попович не маючи жодного дозвільного документу збудував будинок. Я відразу ж  звернувся до нього, однак не отримав документально підтвердженої відповіді стосовно того, чому він збудував на моїй ділянці садибу. Натомість навпаки, він разом зі своїм сином гр. Поповичем Павлом накинулися на мене й мого знайомого з сокирою. У результаті чого  мені було завдано тілесні ушкодження середньої тяжкості , про що складено працівниками міліції відповідні матеріали, і я змушений був кілька тижнів бути на лікарняному.

Хочу зауважити, що в даній ситуації мені було нелегко, оскільки виховую двох дітей, одна з яких інвалід дитинства, на даний час в сім’ї працюю один і проживаю  з батьками в невеличкій квартирі, а якщо точніше, то на мою родину приходиться всього 10 квадратних мерів житлової площі. Тож ми маємо велику надію покращити свої житлові умови, збудувавши на виділеній земельній ділянці власний будинок. Однак згадуваний Валентин та Павло Поповичі, здійснивши самовільне будівництво, й не підтвердивши це беззаконня жодним документом, не хоче врегулювати дану проблему мирним шляхом.

«За моє жито та й мене бито»
Павло Попович

З приводу цього я вже звертався до міського голови Володимира Карплюка, причому наша зустріч пройшла разом з В. Поповичем. Володимир Андрійович відразу, як це йому властиво, розібрався з проблемою, і В. Попович в його присутності не зміг підтвердити самозахоплення моєї земельної ділянки жодним документом, а при  міському голові не раз повторював, «що все порішаєт», на що отримав відповідь від Володимира Андрійовича, що в його кабінеті за таким принципом нічого не вирішуватиметься.

«За моє жито та й мене бито»
Самовільне будівництво сім’ї Поповичів

Чому я пишу цей матеріал, а тому що громадянин Попович захопив не одну земельну ділянку, поряд самовільно загарбав ще ділянку багатодітної сім’ї Чеховських і ми сподіваємося, що міліція, прокуратура, суд, будівельна інспекція, міська адміністрація будуть на стороні закону та людей в цілому. Тож в даній ситуації прошу всіх, хто зіштовхнувся з подібною ситуацією звернутися за захистом своїх прав. А нашому міському голові наша сім’я дякує за розуміння людських проблем та підтримку в цілому.

 

З повагою,

сімя Ткачуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *