Що потрібніше Гостомелю: дитсадочок чи депкомісія?

Така дилема постала на сесії Гостомельської селищної ради. «Зоря Приірпіння» вже розповідала про відкриття в Баланівці оновленого Будинку культури. На черзі – спорудження в тому районі нового дитячого садочка. З такою ініціативою виступив депутат Ірпінської міської ради від Гостомеля Юрій Прилипко. Цей намір підтримують міський голова Ірпеня Володимир Карплюк та селищний голова Гостомеля Анатолій Кириченко. Зрозуміло, що на спорудження  дитсадочка чекають чимало гостомельських сімей, насамперед району Баланівка.

Проте деякі гостомельські депутати запротестували проти розгляду питання, сформульованого в порядку денному «Про розгляд заяви гр. Гончаренка А. А. про його згоду та бажання бути директором КП Гостомельської селищної ради «Гостомельінвестбуд» та прохання створити таке підприємство». Йшлося про те, щоб дане комунальне підприємство займалося спорудженням дитячого садочка. При чому за гроші приватних інвесторів, не беручи жодної копійки з селищного бюджету. На цьому наголосив Юрій Прилипко.

Що потрібніше Гостомелю: дитсадочок чи депкомісія?

Можна лише здогадуватися, що в цьому намірі не сподобалося деяким «народним обранцям». За основний аргумент проти прийняття даного рішення вони видавали те, що кандидат на посаду керівника КП не прийшов на засідання комісії, де з ним бажали поспілкуватися деякі її члени. Натомість Гончаренко прибув на звітне сесійне засідання ради й був готовий відповідати на запитання депутатів та представників громадськості.  Та окремі невдоволені депутати й слухати не хотіли. Їхнім головним бажання було «викликати на килим» комісії керівника КП, аби він їм там «доземно вклонився» чи хтозна ще що робив?

Питання вирішення формальностей для чимшвидшого початку робіт зі спорудження дитячого садочка – для них виявилося справою не суттєвою. От, мовляв, зайти на комісію – це важливіше. З цього приводу виступив Юрій Прилипко. Він розповів, як десь 7-8 років тому за попередньої каденції вийшов з ініціативою реконструкції клубу в Баланівці. Проти цього запротестував депутат Юрій Марчук (який на звітному засіданні найгучніше виступав проти голосування питання спорудження дитсадка). Сказавши, що самі упораються. Самі,  так самі – відповів Юрій Ілліч. Звісна річ, що самим марчукам і Ко нічого зробити не вдалося. Допоки жителі Баланівки не звернулися до Гостомельської та Ірпінської рад та до Юрія Прилипка, аби таки реставрувати занедбаний Будинок культури. Відтак, через півтора місяці він був знову відкритий вже повністю оновлений і перебудований.

Схожа доля розгляду питання могла б чекати й дитсадочка, якби на сесії Гостомельської ради таки не переміг здоровий глузд – і більшість депутатів на чолі з селищним головою Анатолієм Кириченком проголосували за згадане питання, яке дає «зелене світло» для початку будівництва дитячого закладу.

З огляду на ці події виникають запитання:  що для Гостомеля важливіше – спорудження дитсадочка чи розгляд питання численними комісіями. (Як тут не пригадати хрестоматійне: якщо хочете завалити якесь питання – то створіть комісію). І взагалі, для чого Гостомелю потрібні такі депутати, що заради своїх невдоволених амбітних апетитів (чи ще чогось?) ладні завалити будь-яку добру справу?

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

P. S. Читачів зацікавило, які ж депутати були проти згаданого питання, проголосованого на сесії Гостомельської селищної ради. Відтак, задовольняючи природну допитливість громадян, насамперед жителів Гостомеля, доводимо до їхнього відома, що голосували й найбільше виступали проти ініціативи Юрія Прилипка збудувати дитсадочок в Баланівці такі депутати Гостомельської селищної ради: Ю.Марчук, О.Поповичук, Л.Небога,  В.Вознюк, П.Лоза, С.Дубас.

30 thoughts on “Що потрібніше Гостомелю: дитсадочок чи депкомісія?

 1. Цим депутатам садочок подають на блюдечку , а вони й того не хочуть. Щоб вони робили, аби громада поставила їх перед вибором: або самі знайдіть кошти для спорудження садочка в Баланівці, або гнати вас з ради сраною мітлою! А тепер, коли Прилипко знайшов гроші, деяким “обранцям” ліньки просто так руки підняти безплатно!

 2. ЗАЧЕМ НАМ ДЕПУТАТЫ КОТОРЫЕ ПРОТИВ ТОГО ЧТО БЫ ГОСТОМЕЛЬ ПРОЦВЕТАЛ. ЯЗЫКОМ ЧЕСАТЬ ВСЕГДА ПРОЩЕ ЧЕСАТЬ . ГНАТЬ НАДО ТАКИХ ДЕПУТАТОВ .

 3. Нам действительно нужен садик!!!!детям ходить некуда!школа и та уже на волоске держится!тут попала такая возможность улучшить жизнь нашим детям,а кто-то против этого!куда не коснись-везде в садиках места занятые,а хочешь ребенка туда устроить-плати сколько они скажут!понастраивали кучу магазинов,а от них толку никакого!а тут хоть в чем-то есть толк!я за постойку садика!!!!

 4. В селищі є депутати,які ніде не працюють і живуть зарахунок хабарів та краденої землі.Навіщо людям такі депутати.Нехай кожен дерибанник-депутат прозвітується перед людьми і розкаже,які конкретно він вложив кошти в розвиток селища.

 5. Еще не всех люстрировали! Что за идиоты сидят в верхах?! Из-за таких “депутатов” нет веры в будущее. Не хотите работать – вас ни кто держать на работе не будет!

 6. Депутаты которые не дают возможности развиваться поселку : строить садики , восстанавливать клубы , это враги поселка и они нам не нужны!!!!!!!!!!!

 7. А где можно увидеть списки тех кому садик не нужен! просто хочется увидеть этих …………………………..! много людей ждут что бы отдать детей в садик которых просто не хватает а им оно не нужно!! Позорище лучше бы спасибо сказали.

 8. Нет предела возмущению! С каких пор, государство стоя на коленях, отказывается от инвесторов. Это не только не благо разумно, но не образовано и глупо.

 9. Наше государство и так стоит на коленях, экономика на нуле, в бюджете дырки. А наши всеми любимые “депутаты” решили поиграть в девиц -“ничего нам не нужно, мы все сами”!!!!! Когда нормальное правительство раскидалось инвесторами?!

 10. Як правило так завжди, такі депутати, ні на, що не спроможні. Одне питання тоді , а навіщо ви взагалі лізли до влади. Ви повинні про людей думати , а не про власні дупи. Садочок для людей потрібен, це принесе користь. Тим паче, що вам і правда вже все дали , що треба для цього. А вам як заправило лінь! Якщо не можеш виконувати свої обов”язки, то складай повноваження.

 11. ЧТО ЗА БРЕД???? ТАК ЗВАНЫЕ ДЕПУТАТЫ ВЫ ХОТЬ ОДНОГО С ЖИТЕЛЕЙ СПРОСИЛИ ХОТЯТ ОНИ САДИК???????? ИЛИ ВЫ ДУМАЕТЕ ЧТО ВЫ ВСЕ РЕШАЕТЕ???????????? НА…………. НАМ ТАКИЕ ДЕПУТАТЫ КОТОРЫЕ КРОМЕ ПРОБЛЕМ НЕ ЧЕГО НЕ ДЕЛАЕТЕ

 12. Звичайно на Баланівці потрібен дитячий садочок. Доволі великий район, а нічого путнього там немає. Людям приходиться здавати своїх дітей до переповнених садочків Бучі, де вихователі просто фізично не можуть справитись коли у групі по 40 діток.
  Шановні депутати! Для вас і так весь час щось робиться в нашій країні, ви навіть закони придумуєте такі, щоб вам було краще жити (хоча куди вже краще), а не людям. Робіть нарешті щось для людей не тільки перед виборами, а весь час, ми ж для чогось вас обираємо, надіємось на краще життя, а ви рветесь до влади тільки для того, щоб жити в золоті.

 13. дуже жаль, що такі люди взагалі очолюють які-небудь посади. вони навіть на роботу двірника( з усією повагою до людей цієї профісії) не здатні! гнати їх треба!

 14. Дайте будь-ласка список депутатів які не голосували, або голосували “проти”!!! Ми їх обов’язково згадаємо на виборах. А може ще й на передову відправим…

 15. Я мама двох дітей дошкільного віку і дуже зраділа, коли з”явилася надія на будівництво дитячого закладу на Балановці. Дуже незручно возити дітей в садочок в Гостомель, чи Бучу. Шановні депутати!!! Не будьте байдужими до потреб нашого селища, набиваючи тільки свої кармани, але й щось робіть для мешканців, або не перешкоджайте тим, хто щось хоче робити. Дуже приємно, що в нашому регіоні з”явилися перші кроки для розвитку інфраструктури селища, це новозбудований Будинок культури.

 16. Прилипко молодец, нашел деньги и ни копейки из бютжета!!! Тем более видел как ребята все очень быстро строят. Получается что, те депутаты которые выступили против садика просто не могут украсть деньги из бютжета в свой линый кармат!

 17. Я вот был на открытии Дома Культуры мне так понравился ремонт и все нововведения в ДК!!! Прилипко очень постарался тем более меня удивило что все бесплатно!!! Я только ЗА постройку детсада, а вот те депутаты которые против, им не место в правительстве, поскольку для людей ничего не делают!

 18. кошмар! почему этот депутат до сих пор на свободе.. да еще и пытается высунуться! сидел бы молча! если его дети устроены, то наши нет! нам нужен детский садик!!

 19. ну і де совість у таких людей?? хочуть щоб діти адекватними росли, при цьому вони проти дитячого садка. здуріли зовсім! потрібно зупиняти таких людей.. хоча його і людиною назвати важко!!!

 20. чому на таких людей як пан Марчук не звертають увагу? чому їм все дозволено??? нам потрібен дитячий садок! і нашу думку ніхто не змінить! а цього депутата за грати!

 21. Юрий Ильич старается, а его осуждают… бред! может кто то согласен вложить свои деньги как Прилипко.. мм? нет? так вот.. не чего лезть когда не просят! обалдели вообще! мы очень нуждаемся в дет.саде..наши дети нуждаются! иначе никак!

 22. Зачем нам депутаты которые пытаются помешать развитию Гостомеля?? по больше бы таких как Прилипко!! он хоть что-то делает для нас! уважаемый Марчук, а что Вы сделали для гостомельчан? земли уже все разворовали? и чего Вам неймется???

 23. это чистой воды зависть .. честное слово) просто Марчук завидует что Прилипка уважают, а того нет! а заслужил! моя семья за детский садик!!!

 24. Поражает равнодушие наших некоторых депутатов. его и “бьют” и “стреляют” а ему все равно… и вообще как же так можно! нашим деткам негде учиться.. мест не хватает. нашелся человек который хочет спасти нас в этой ситуации так нет… надо ему обязательно помешать. все как всегда.

 25. как же мне противны такие люди!(( эмоции распирают! как язык вообще поворачивается сказать что то против?? это же не ночной клуб строят, не стриптиз бар… это же детский сад!!! куда катится мир! сверх маразма просто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *