За 15 га Ірпінського лісу дали хабар 28 тис. доларів?

Таку версію опубліковано на сайті «Українські Новини». В інформація, зокрема, зазначається наступне:

«Ділянка ірпінського лісу площею 15 га знову перейшла під контроль ДП “Київське лісове господарство”. Торік Ірпінська міськрада провела “декомунізацію”, змінивши адресу цієї ділянки лісу, після чого реєстраційна служба Києво-Святошинського району перевела його в комунальну власність. Однак всі ці операції не мали результату, а обласна прокуратура, можливо, вже зовсім скоро покарає “схемщиків”. Про це пише “Киев Vласть” із посиланням на джерело в Київській обласній раді.

“Прокуратура Київської області домоглася, щоб ділянку площею 15 га в Ірпені повернулася на баланс ДП “Київське лісове господарство”. Тобто ліс знову поки застрахований від знищення і незаконної висотної забудови. Але доки це буде? Як відомо, керівництво Ірпеня в минулому році рішенням міськради перейменувало вулицю III-го Інтернаціоналу на вулицю Соборну. Так, під соусом проведення декомунізації, під лісом, який давно і наполегливо намагаються виділити під забудову, з’явилася нова адреса. Наступним етапом керівнику реєстраційної служби Києво-Святошинського якісь люди Карплюка, за чутками, передали суму в розмірі 28 тисяч доларів для зміни форми власності ділянки на комунальну”, – розповіло джерело.

Зазначимо, зазначена земля (кадастровий номер 3210900000: 01: 175: 0033) за станом на сьогодні, дійсно, вже числиться в Публічній кадастровій карті України, як державна, а не комунальна власність, як на цьому ще зовсім недавно наполягав Володимир Карплюк.

За 15 га Ірпінського лісу дали хабар 28 тис. доларів?

За інформацією джерела, у прокуратуру Київської області, співробітники якої 16 червня провели обшук в Ірпінській міськраді в рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК, із заявою про скоєний злочин звернулося керівництво держпідприємства – ДП “Київське лісове господарство”. Лісники, схоже, не відреагувати побоялися, тому що інакше самі стали б фігурантами кримінальної виробництва.

За інформацією видання, вперше зазначену ділянку лісу був незаконно переведено Ірпінською міськрадою в комунальну власність з метою забудови ще в 2006 році при мері-регіоналу Володимиру Скаржинському. У 2012 році Господарський суд Київської області за позовом прокуратури Ірпеня спочатку заборонив проводити на цій ділянці (по вул. III-го Інтернаціоналу) будь-які будівельні роботи, а надалі – визнав незаконними всі рішення Ірпінської міськради по зміні цільового призначення цієї землі.

Виходячи з наявної в розпорядженні KV копії документа, державний реєстратор Ростислав Горужан знову перереєстрував ці 15 гектарів в Держреєстрі майнових прав, як комунальну власність Ірпеня, 24.12.2015 в 16:32:10 на підставі заявки №15087196, що надійшла від уповноваженої особи – Володимира Андрійовича Карплюка».

За 15 га Ірпінського лісу дали хабар 28 тис. доларів?

Нагадаємо, що «Зоря Приірпіння» вже неодноразово публікувала інформацію про цю земельну ділянку (Поки звільняли голову Держлісагентства, в Ірпені пиляли дерева весь день), а також про перипетії недавніх події з обшуком у міськраді та перебуванням за кордоном Карплюка (Коли повернеться Карплюк до Ірпеня?).

 

Інші публікації на тему КРИМІНАЛЬНЕ ЧТИВО читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *