«Їхав козак полем» з Ірпеня на «Фольк-Мюзік»

Пісню «Їхав козак полем» сьогодні записали ірпінські творчі колективи для показу у відомому телепроекті «Фольк-Мюзік». Минулої осені знімальна група «Фольк-Мюзік» на чолі з ведучою відомою співачкою, народною артисткою України Оксаною Пекун завітала до Ірпеня для ознайомленням з містом та прослуховування репертуару ансамблю старовинної аутентичної пісні «Джерело».
Пісня «Їхав козак полем» у виконанні цього колективу, очолюваного Даніелою Ромазан (Наталія Прокопченко), зацікавила знімальну групу «Фольк-Мюзік». Тож, сьогодні ансамбль «Джерело» завітав до студії Першого Національного телеканалу на запис цієї пісні для ефіру «Фольк-Мюзіка».

За традицією цього телепроекту старовинну пісню переспівують у сучасній обробці інші виконавці. Сучасний варіант пісні «Їхав козак полем» виконали також наші земляки з Приірпіння – чоловічий народний муніципальний ансамбль «Ясени».

Окрім цього сьогодні в студії Першого Національного записували інші колективи народної творчості для ефіру проекту «Фольк-Мюзік». Хор «Медобори» з Тернопільщини та чоловічий гурт «Оріана» виконали пісню «Зібралися дівчатонька». Ансамбль «Росиця» з Рівненщини та хор «Росиця» записали пісню «Ліс наш батько».

Про ефір «Фольк-Мюзік» за участю ірпісньких колективів «Джерело» та «Ясени» повідомимо додатково. Наразі до Вашої уваги фотомиттєвості сьогоднішнього запису пісень у студії Першого Національного телеканалу.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

2 thoughts on “«Їхав козак полем» з Ірпеня на «Фольк-Мюзік»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *