Влада шантажує забудовника – страждають прості люди

Чому люди живуть у будинках де постійно пропадає електрика, за яку вони змушені платити за промисловим тарифом. Встановлення потужної трансформаторної підстанції на території ЖК «Сяйво» під вікнами ЖК «Женев’єва-2» створює небезпеку для здоров’я і життя людей.

Влада шантажує забудовника. Пристрасті довкола трансформаторної підстанції не дають людям спокійно жити й користуватися електроенергією у своїх оселях.

Від сесії до сесії права мешканців ЖК «Женев’єви-2» вперто ігноруються ірпінськими депутатами. Мешканці Ірпеня, які вже майже два роки не можуть вселитися в будинок, знову залишились у підвішеному стані, хоча пайову участь за будівництво ЖК «Женев’єва-2» забудовником Михайлом Ковальчуком в повній мірі до міського бюджету Ірпеня сплачено.

Більше про цю історію конфлікту забудовників двох сусідських ЖК «Женев’єва-2» (М. Ковальчук) та «Сяйво» (В. Ващенко) читайте ТУТ:

13 лютого на 78 сесії Ірпіньради знову мали розглядати це питання. Однак до нього не дійшли, оскільки сесію закрили через те, що «щось пішло не так…». Невідомо взагалі чи було б це питання вирішено позитивно на користь мешканців й на цій сесії, оскільки з розмови з депутатом Ірпіньради Володимиром Молчановим. що відбулась у сесійному залі, можна зробити висновки, що депутат, м’яко кажучи, взагалі далекий від розуміння чинного законодавства або просто «морозиться». Пропонуємо розмову мешканців з депутатом Ірпіньради Володимиром Молчановим (БЮТ), яка проясняє багато чого в історії з трансформаторною підстанцією на території ЖК «Сяйво», збудованою В’ячеславом Ващенком.

Вона і стала каменем спотикання та причиною всіх поневірянь інвесторів «Женев’єви-2», що по вул. Пушкінська, 25-б в Ірпені.

Коментар Ольги Ковальчук стосовно конфлікту довкола ЖК «Женев’єва-2»

Ніна КОСТЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *