Візуалізація національної свідомості українців

Візуалізація національної свідомості українцівМіністерство культури України оголосило про початок Всеукраїнського конкурсу «Український патріотичний плакат». Дата проведення з 22 травня до 10 вересня 2015 року.

Конкурсні пропозиції приймаються до 10 вересня 2015 року. З 11 по 15 вересня проводитиметься відбір (упорядкування) поданих робіт, які відповідають вимогам.

З 16 по 25 вересня 2015 року пройде виставка конкурсних робіт. А 25 вересня оголосять підсумки конкурсу (інформацію щодо Конкурсу буде розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури України).

Мета конкурсу – формування засобами візуального мистецтва національної свідомості українців, активного патріотичного суспільства; привернення уваги громадськості до історії України, подвигу українського воїна-захисника; виховання у молодого покоління незламного духу свободи, честі і гідності; підтримка військовослужбовців, які забезпечують захист та відновлення територіальної цілісності України, а також волонтерського руху.

Склад журі Конкурсу формуватиметься з числа представників Міністерства культури України, провідних діячів мистецтва, громадських діячів (за згодою) та буде затверджено наказом Міністерства культури України.

Рішення Журі Конкурсу приймається простою більшістю голосів від кількості його членів, присутніх на засіданні. У разі рівного розподілу голосів голос голови Журі є вирішальним і остаточним.

Засідання Журі Конкурсу є правомочним, якщо на ньому присутні не менше 2/3 його складу.

У Конкурсі можуть брати участь професійні творчі працівники, студенти вищих мистецьких навчальних закладів (професіонали) та усі охочі (аматори).

До участі у Конкурсі допускаються роботи, що надійшли на поштову та електронну адресу Мінкультури України (01601, м. Київ, вул. Франка, 19, е-mail: pashkova@mincult.gov.ua, izoart@mincult.gov.ua, тел. для довідок: 234-63-88) в період з 22 травня по 10 вересня 2015 року включно.

 Конкурсні теми плакатів:

  • військово-патріотичне виховання дітей та молоді;
  • формування української національної свідомості та ідентичності;
  • українські народні традиції та підтримка національного культурного продукту;
  • підтримка бойового духу українських воїнів;
  • популяризація європейських демократичних цінностей та підтримка євроінтеграційних процесів в Україні;
  • популяризація державної та національної символіки України;
  • плакат до відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Грушевського.

На Конкурс подаються:

цифрова версія плаката для друку буклета (формат 20х30 см, або 30 см по більшій стороні, RGB, 300 dpi, JPG, Maximum guality);

друкований плакат (формат 100х70 см, або 90х60 см), на звороті правого нижнього кута плаката позначається девіз у вигляді шестизначного числа;

заклеєний конверт з позначеним на ньому девізом у вигляді шестизначного числа. У конверті додається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, номери контактних телефонів, заява, у якій зазначаються відомості про автора(ів) плаката, а також інформація, що подані на Конкурс плакати не порушують права інтелектуальної власності третіх осіб.

Використання та обробка персональних даних здійснюються відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Інформація щодо підсумків проведення Конкурсу та його переможців розміщується на офіційному веб-сайті Міністерства культури України та в газеті «Культура і життя».

Переможець отримує диплом лауреата конкурсу.

Кращі плакати, визначені Журі, за згодою учасників Конкурсу, можуть експонуватися на виставці конкурсних робіт, увійти до конкурсного буклета, а також тиражуватися для подальшого розповсюдження в Україні.

Конкурс проводиться на безоплатній основі.

Фінансування витрат на організацію та проведення Конкурсу здійснюється за рахунок джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Творчі роботи, які переможуть на Конкурсі, за згодою учасника Конкурсу, можуть використовуватись як інформаційна продукція (плакат) у навчальних закладах, державних та громадських установах, в місцях масового перебування громадян (рекламні сітілайти, банери тощо), у військових частинах, місцях дислокації військових підрозділів в зоні АТО тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *