Виконком погодився на підвищення тарифу за проїзд Ірпенем

Сьогоднішній ранковий виконком видався доволі велелюдним. Головував міський голова, який не часто буває на таких засіданнях. Відтак, на Володимира Карплюка тепер приходять наче на зіркового актора. Внаслідок чого на звітному зібранні (до слова, у Міжнародний день театру) виник аншлаг у кабінеті проведення виконкому. Доводилося приносити стільці із інших кабінетів.

Спочатку прийняли поправки до Ірпінського міського бюджету. Виділивши 27,5 мільйона на фінансування об’єктів у селищі Гостомель. Що й говорити, доки Гостомель всерйоз не надумав відокремитися від Ірпеня, створюючи свою ОТГ, подібної щедрості з міського бюджету не спостерігалося.

Найцікавішим питанням виявилося внесене з голосу й розглядалося наприкінці засідання погодження Ірпінському АТП-13250 підвищення тарифів на проїзд Ірпенем. Незважаючи на присутність директора АТП Олександра Лабунського з цього питання доповідав начальник управління інфраструктурного розвитку Андрій Літвинов, який розповів, що проводилися громадські обговорення, «на які майже ніхто не прийшов». Коли, де й в якому складі вони проводилися, а також яке рішення прийняли – залишилося таємницею. Так само не було озвучено й розмір підвищення тарифів на проїзд Ірпенем (разом з селищами) в маршрутках Ірпінського АТП. Карплюк поспіхом поставив питання на голосування, швиденько завершивши виконком. Хтось із членів виконкому під завершальну фразу головуючого «всім дякую» тихенько озвучив цифру підвищення – від 5 до 6 гривень.

На цьому й розійшлися без зайвих питань і обговорень, поспішаючи до своїх персональних авто. Переважна більшість членів виконкому на чолі з Карплюком вочевидь вже забули, коли востаннє користувалися громадським транспортом. Тож годі від них чекати розуміння простих громадян, які щодня їздять міськими та міжміськими маршрутками, рахуючи кожну гривню до далеко не виконкомівського рівня зарплати.

До Вашої уваги фотомиттєвості засідання виконавчого комітету Ірпіньради

Ілона ЗАВАЛЬНЮК

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *