ЧИ БУДЕ ГОСТОМЕЛЬ В ПАПАСІ?

Радника Карплюка – Максима Плешка «награють» на мера Гостомеля

Нещодавно така думка поширилася в інформаційному просторі відколи на недавній сесії Гостомельської селищної ради «засвітився» ірпінський депутат Максим Плешко. Громада і влада одразу зробили висновок, що не спроста Карплюк відрядив свого радника до Гостомеля наче уповноваженого до провінції, аби той став там намісником.

За свою недовгу політичну біографію в Ірпіньраді Максим Плешко відомий своїми танцями під прокуратурою та приковуванням наручниками до турнікету. Був одним з претендентів на заміщення посади секретаря міськради після відставки Денисенка. Проте, у цій підкилимній боротьбі поступився своїй колезі Анастасії Попсуй, яку Карплюк висунув на цю посаду.

Після того Плешко певний час ображався, не ходив на сесії. Незадовго до згаданого візиту в Гостомель, його мовби попустило – наче нічого не сталося продовжив свою діяльність. Тепер стало ясно – Карплюк «відкупився» від Плешка Гостомелем.

Відтак, стають зрозумілими походження системних судових позовів на нинішнього селищного голову Гостомеля Юрія Прилипка, якому після приходу на цю посаду несподівано стали згадувати чимало попередніх гріхів. Як казав у таких випадках Шерлок Холмс: шукайте мотиви.

Попри те, що «незважаючи на ангельський характер» від Карплюка селища розбігаються в різні боки, найдужче йому не хочеться втрачати Гостомель – найбільшу територію і бюджетоутворюючі підприємства Приірпіння. Через що всіма можливими методами нинішній поки що мер Ірпеня намагається утримувати допоки що підпорядкований Ірпеню Гостомель. Розуміючи слабкість своїх позицій, Карплюк винайшов хитрий маневр – на чолі незалежного Гостомеля поставити свою людину-папаху.

ЧИ БУДЕ ГОСТОМЕЛЬ В ПАПАСІ? Радника Карплюка – Максима Плешка «награють» на мера Гостомеля

Інша справа, наскільки подібна перспектива прийнятна самим жителям майбутньої Гостомельської Об’єднаної Територіальної Громади. За недовгі два з половиною роки свого депутатства Плешко став героєм багатьох жартів та відвертих глузувань громадськості.

Один привід – це папаха, з якою він розстається тільки в спекотну частину року. Інша – що депутат, керівник фракції «Нових облич», радник мера Ірпеня й загалом досить впливовий персонаж у нашому місті – за декларацією не має ніяких прибутків і живе на утриманні своєї дружини Марії. Тепер люди сміються, мовляв, що за злидень у папасі збирається керувати древнім козацьким сотенним містечком.

 

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *