СОННА СЕСІЯ ПІСЛЯ СНІГУ У ЧЕТВЕР

Таким видалося пленарне засідання сьогоднішньої 49 сесії Ірпінської міської ради. Певно, погода так гнітюче вплинула на наших депутатів, що сесія відбулася, як то кажуть, без спецефектів. Так і хочеться написати у стилі комунальних ЗМІ «сесія пройшла конструктивно, було розглянуто 135 питань, прийнято стільки ж рішень».

Щоправда, в одне з питань не набрало належної кількості голосів. Депутати не підтримали рішення з формулюванням «Про створення медичного комунального некомерційного підприємства «Ірпінська стоматологія» Ірпінської міської ради». Чому саме стоматологія на звітній сесії виявилася «не по зубам» ірпінським депутатам – залишається загадкою. Як і більшість питань, за які проголосували позитивно. Лише одного разу свободівці поцікавилися у головуючого, що означає запропоноване для голосування питання. І після недовгого пояснення сесія пішла далі наміченим курсом.

На початку засідання депутати першим ділом проголосували за звернення до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття Закону «Про міські агломерації». Згідно з його проектом до великих міст, зокрема сусіднього Києва, можуть бути приєднані навколишні міста і селища, у тім числі й Ірпінь. Інстинкт самозбереження належно спрацював у всіх «народних обранців», які проголосували проти такого рішення.

Далі депутати взяли до уваги кілька електронних петицій. А саме: про створення нового автобусного маршруту до метро «Оболонь», оголошення природної території селища Ворзель курортом місцевого значення, збереження мережі санаторіїв і таборів Ірпеня, розширення та вжиття заходів для підвищення безпеки дорожнього руху на трасі Ірпінь–Київ через Романівку, заборони введення в експлуатацію та демонтування неправомірно зведеного асфальтного виробництва біля селища-курорту Ворзель, перегляду тарифів на проїзд в громадському транспорті сполученням Ірпінь–Київ–Ірпінь, заборони на використання та продаж одноразових поліетиленових пакетів.

Всі ці петиції беруться до відома й фактично мало до чого зобов’язують іріпнську владу. Єдиний позитив у цьому плані, що міський голова і депутати тепер хоча б знають чим живе і якими проблемами переймається очолюваний ними народ.

У процесі обговорення однієї з петицій щодо збереження мережі дитячих санаторіїв і таборів Ірпеня, Володимир Карплюк  почав запевнювати, що очолювана ним влада і партія не збираються їх забудовувати. «Ми не ставимо в принципі задачі взагалі щось забудувати», – запевнив Карплюк. Мовляв, то все київські власники таборів та санаторіїв, розташованих в Ірпені перепродали їх з подальшою метою багатоповерхової забудови. Натомість ірпінська влада начебто намагається зберегти зелені насадження й території колишніх таборів за Громадою Ірпеня. Словом, якщо послухати Карплюка, то може скластися враження, що КіНО тільки те й робить, що відбивається від зазіхань різноманітних зовнішніх забудовників на наші землі з лісовими насадженнями.

Тож, що називається, ловимо владу на слові, хоча й знаємо ціну їхнім словам. Вдавані спроби влади начебто перейматися справами Громади наводять на думку про те, що скоро наступні вибори. Відтак, нинішня сонна сесія – це затишшя перед бурею.

До Вашої уваги фотомиттєвості сесії Ірпіньради

 

Ілона ЗАВАЛЬНЮК

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *