Пасажирські електробуси витрачають 66 грн на 100 км

 

Пасажирські електробуси витрачають 66 грн на 100 км У Білій Церкві планують запустити для перевезення пасажирів електроавтобуси, які витрачають лише 66 грн на 100 км.

Міська влада обговорила 20 березня можливість залучення електротранспорту на маршрути загального користування з ТОВ «Скайвелл Україна» в рамках програми “Еко Сіті”, яку розробило комунальне підприємство “Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви”, передає Білоцерківська міська рада.

Зокрема, київська компанія “Скайвелл Україна” презентувала 2 види електроавтобусів: пасажиромісткістю до 37 чоловік і орієнтовною вартістю від 3 млн гривень і пасажиромісткістю 61 чоловік, і орієнтовною вартістю від 6,5 млн грн. «Запропоновані автобуси споживають електроенергію – 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно», – зазначають у компанії. – Ми додатково провели розрахунок вартості переїзду цього автобусу з Києва до Білої Церкви і визначили, що це коштувало 66 грн за 100 км».

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруша здійснили ознайомчу поїздку на електроавтобусі довжиною 12 метрів.

Пасажирські електробуси витрачають 66 грн на 100 км

Машину також оглянули спеціалісти КП БМР «Тролейбусне управління».

Пасажирські електробуси витрачають 66 грн на 100 км

Для використання електроавтобусів не потрібно будувати контактну мережу та підстанції, – зазначають у “Скайвелл Україна”. – Такий транспорт, який заряджатиметься вночі за нічним тарифом, дозволить економити кошти».

Сьогодні міська влада Білої Церкви розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України за даною програмою «Еко Сіті».

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *