Виконком без Карплюка і Христюка виділив 3 мільйони на фонтан і колони

Сьогодні на День парашутиста відбулося засідання виконкому Ірпінської ради. На ньому не були присутні ні міський голова Володимир Карплюк, ні його перший заступник Дмитро Христюк. Обидва у відпустках: Христюк – у плановій, Карплюк – самі розумієте в якій.

Відтак, проект порядку денного звітного засідання підписувала Наталя Семко, а головувала на сьогоднішньому виконкомі Лідія Михальченко. При цьому сівши не в крісло головуючого, а поруч. Внаслідок чого місце очільника міста виглядало якось сиротливо.

Виконком без Карплюка і Христюка виділив 3 мільйони на фонтан і колони

Найзатятіші прихильники Карплюка до останнього сподівалися, що на День парашутиста «блудний батько» міста може зненацька десантуватися прямо в залу засідань виконавчого комітету. Проте, дива не сталося. Виконком провели без міського голови.  (Відтак, очікування ймовірного повернення очільника його прихильники перенесли на суботу 30 липня, коли відбудеться відкриття стадіону «Чемпіон» в Ірпені на БКЗ).

Також промовистим є факт, що з селищних голів на цьому виконкомі була присутня лише очільниця Ворзеля Лариса Федорук.

Незважаючи на відсутність керівництва, будівельні роботи у центрі Ірпеня тривають повних ходом, і виділення коштів на них – також.

Сьогодні за поданням з голосу директора КП «Житлоінвестбуд» Ігоря Дворнікова виділили три з лишком мільйони на спорудження двох об’єктів у центральній частині міста. На фонтан з резервуаром для води та насосами –1 млн. 586 тис. грн. Кошторис колонної групи по вулиці Шевченка члени виконкому затвердили у сумі 1 млн. 584 тис. грн. Все це лише «складова частина великого проекту реконструкції» центральної частини міста.

Загальному «одобрямсу» якого десонували репліки членів виконкому – Андрія Гірника та Миколи Куровського. Куровський поцікався, що там буде біля колон. А Гірник зауважив, що перед початком таких робіт варто було б презентувати загальний проект реконструкції центру Ірпеня та провести громадські слухання з цього приводу.

Втім, під заспокійливий голос Лідії Михальченко члени виконкому «льогкім двіженієм рукі» ухвалили згаданий кошторис, зобов’язавши директора «Житлоінвестбуду» принести на наступне засідання виконкому картинку-зображення зазначених об’єктів.

Також було затверджено кошториси будівельних робіт вже поза центром міста (деякі з них зроблені, інші у стадії виконання). До Вашої уваги адреси і цифри.

Капітальний ремонт дороги з тротуарами по вул. Троїцька від №7 до вул. Гагаріна – 1 млн. 338 тис. грн.

Капітальний ремонт системи водовідведення об’їзної дороги під залізничним мостом – 1 млн. 549 тис. грн.

Капітальний ремонт автостоянок з тротуарами по вул. Троїцька від №7 до вул.Гагаріна –  582 тис. грн.

Капітальний ремонт дороги по вул. Личака від вул. Соборна до вул.Троїцька – 1 млн. 557 тис. грн.

Капітальний ремонт дороги з тротуарами по вул. Варшавська від вул.9 лінія до вул. 10 лінія – 1 млн. 382 тис. грн.

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *