Відкриття сезону на Гостомельському пляжі (ФОТО)

Відкриття сезону на Гостомельському пляжі  (ФОТО)

Цими вихідними у переддень Купали на пляжі озера в селищі Гостомель проходять масові заходи. Хоч люди там купаються вже давно, сьогодні в суботу 4 липня, відбулося свого роду урочисте відкриття купального сезону. Усіх, хто завітав цього дня на озеро, що на розі вулиць Леніна та Ватутіна, чекали різноманітні розваги, а також пригощання смачною рибною юшкою, яку тут роздавали безплатно.

Ще на гостей чекала різноманітна культурно-спортивна програма. Дітям роздавали надувні кулі. Танцювали з малими та дорослими. Інструктори з фітнесу давали презентаційні майстер-класи для жінок. Розігрували між ними лотерею. Відтак, чимало охочих представниць чарівної статі  виграли безплатні абонементи на відвідування фітнес-клубу в Бучі.

Свого часу відомий в Гостомелі та далеко за його межами підприємець Юрій Прилипко зробив це озеро придатним для відпочинку – очистив і зарибнив, облаштував пляж.  Тепер тут можна купатися, загорати, а також, як це випало сьогодні, їсти рибну юшку і та проходити майстер-класи з фітнесу. І все – це безплатно.

Власне, благодійна діяльність Юрія Ілліча вже давно не дивна в Гостомелі та далеко за його межами. Дивує в цьому плані інше – чому чимало любителів відпочинку на воді з Ірпеня, Бучі, а також Києва, їдуть кудись на платні пляжі, витрачають чималі гроші на дорогу та за сам прохід на берег до водойми? Адже тут в Гостомелі – все це є безплатно, і навіть більше, аніж на багатьох  начебто «продвинутих» пляжах.

До слова, завтра в неділю 5-го липня, на відвідувачів Гостомельського пляжу з обіду в до вечора чекає культурно-масова програма з нагоди святкування Івана Купала.

А нижче дивіться фотомиттєвості з сьогоднішнього дійства на Гостомельському пляжі.

Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *