Купала в Гостомелі (ФОТО)

Або комунізм на окремо взятому пляжі

Купала в Гостомелі (ФОТО)

Свого часу класики марксизму-ленінізму дискутували – чи можна побудувати комунізм в окремо взятій країні чи тільки у всьому світі одночасно. Проте, ніхто не замислювався чи можна створити комунізм на окремо взятому… пляжі. Виявляється, що можна. Принаймні, цими вихідними на озері в центрі Гостомелі.

Відрадно, що у нинішню епоху ще дикого капіталізму, коли намагаються заробити на всьому, де тільки можна, знаходяться люди, які мислять і діють по-іншому. Завдяки зусиллям гостомельського підприємця депутата Ірпіньради Юрія Прилипка свого часу було очищене й зариблене озеро, потім облаштовано пляж. Він став улюбленим місцем відпочинку багатьох гостомельчан. Їдуть сюди засмагати й купатися також з інших сусідніх міст та селищ. Адже, на відміну від багатьох облагороджених місць відпочинку – цей пляж безкоштовний. Більше того, тут безплатно розважають людей, влаштовують конкурси й майстер-класи, і навіть, годують. Учора всіх пригощали смачною рибною юшкою, сьогодні роздавали усіх охочим зварену на вогні кашу. Ну чим не комунізм?!

Фоторепортаж про вчорашній  відпочинок дивіться ТУТ. Сьогоднішні ж в Гостомелі на пляжі відзначали давнє свято Купали. Дівчата красувалися у плетених віночках. Молоді пари стрибали через вогонь. Фотомиттєвості сьогоднішнього відпочинку на Гостомельському пляжі та святкування Купали до Вашої уваги нижче.

 

 Автор: Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *