В кожній людині живе художник

У вільному просторі ART HOUSE експонуються роботи учнів художниці Юлії Павлусь під назвою «Світ захопленими очима».

Представлена 21 робота, виконана дітьми (від 7 років) та дорослими за останні півроку, у техніці акварелі, гуаші, пастелі й олійного живопису на полотні або на папері.

Юлія: «Вони всі дуже талановиті. Деякі займаються півроку-рік і вражають мене своїми результатами, деякі займаються всього кілька занять і дивують мене настільки, що я хочу сказати, що в кожній людині живе художник, кожен може створити те, що від себе не очікує. Головне – дивитися на світ позитивним поглядом, любити світ, любити все, що нас оточує».

Відкрилася виставка сьогодні і триватиме до 9 травня 2015 року. У цей період виставку можна переглянути щодня з 10 до 23 години.

На відкритті виставки пригощали солодощами та напоями, ділилися настроєм та доповнювали теплу атмосферу якою славиться, ART HOUSE.

В рамках проведення виставки ART HOUSE відкриває для всіх бажаючих два нових проекти «Всі фарби життя – дітям» (заняття щочетверга о 17:00 в ART HOUSE) та «Позитивний живопис для дорослих» (заняття щосуботи о 17:00 в ART HOUSE).

Вони для тих кому тісно в рамках буденного життя, хто хоче творити, розвиватися, вчитися, досягати.

«Тут ми хочемо створити ту атмосферу, яка буде вас надихати на творчість. Хочу подякувати ART HOUSE за затишну атмосферу і підтримку моїх починань» – закінчила зустріч Юлія.

Фото з відкриття тут.

Автор: Надія ФЕДЦОВА

2 thoughts on “В кожній людині живе художник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *