В Ірпіньраді обшук: Карплюка не знайшли, шукають документи

В Ірпіньраді обшук: Карплюка не знайшли, шукають документи

Зараз у приміщенні Ірпінської міської ради працівники прокуратури проводять обшук. Наразі слідчі не дають коментарів. Відомо, що міського голови Ірпеня Володимира Карплюка наразі немає у приміщенні міськради. Проводяться обшуки в кабінеті його заступників.

В Ірпіньраді обшук: Карплюка не знайшли, шукають документи
Обшук у кабінеті Лідії Михальченко. Фото зі сторінки Володимира Карплюка у соціальній мережі «Фейсбук».

За неофіційною інформацією правоохоронці шукають документи, пов’язані з недавнім відстороненням депутата Святослава Куценка та затвердженням замість нього депутатом Миколу Куровського. Спочатку таке рішення було прийнято на засіданні Ірпінської ТВК, а у вівторок, 9 січня, на позачерговій сесії міськради.

Законність даного рішення, м’яко кажучи, викликає сумніви (детальніше про це у публікації «ЯК «НОВІ ОБЛИЧЧЯ» МІНЯЮТЬ ДЕПУТАТІВ»). Воно оскаржується в правовому порядку Святославом Куценком.

Тож, цілком можливо, що перший цього року обшук в Ірпінській міській раді пов’язаний саме з цією справою. До слова, очевидці розповідають, що в день проведення позачергової 45-ї сесії в Ірпені бачили біля приміщення міськради Карплюка, який одразу зник, не бажаючи бути поміченим політичними опонентами. Немає його в міськраді й зараз під час обшуку. Наразі Карплюк «відстрілюється» від правоохоронців через соціальні мережі в Інтернеті.

В Ірпіньраді обшук: Карплюка не знайшли, шукають документи
Миколу Куровського вітають на сесії квітами

Сесію, на якій позбавляли депутатських повноважень Святослава Куценка, вела головуюча Анастасія Попсуй. Дане рішення загалом підтримали 20 депутатів. Результатів поіменного голосування наразі на офіційному сайті міськради немає.

 Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *