Чому «Нові обличчя» бояться почути правду?

Хочу знову, хоча про це і багато написано, повернутись до одіозного  44-го засідання  сесії Ірпінської міської ради, яке відбулось 28 грудня 2017 року  у м.Ірпінь.

Це засідання було зіпсуте не тільки гімнОм країни агресора, але і непрозорістю у прийнятті рішень, та перешкоджанні мені у моїй депутатській діяльності з боку головуючої на сесії Анастасії Попсуй, наближеної до мера Ірпеня Володимира Карплюка.

Чому «Нові Обличчя» бояться почути правду?

Спробую пояснити, що я хотів донести до Громадськості і що мені, вчергове не дали зробити.

1)      Перед початком сесії має бути відомість не тільки присутніх депутатів на сесії та журналістів і запрошених, але і тих хто бажає виступити! Ці документи мають зберігатись у супровідних документах до кожної сесії на рівні з проектами і поіменкою. Бо моє УСНЕ  повідомлення щодо виступу до секретаріату Ірпіньської ради дуже «вдало» використала Попсуй, апелюючи моєму намаганню виступити: «Покажіть, де Ви записались».

Дивно, що досі голова Комісії з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, Севастьянова Олена Вікторівна (член партії “Солідарність жінок України”) не помічає такої ніби безневинної дрібнички у порушенні прав громадян Приірпіння, які не можуть формалізувати своє право на виступ!

2)      Порядок денний засідання після прийняття «за основу» має бути обговорений і узгоджений з депутатами, і лиш потім прийматись «в цілому», тоді можна не допускати до конфліктів як було з представниками Гостомельської громади, адже свободівські депутати пропонували зняти контраверсійні та провокативні питання з порядку денного, а не розігрувати їх в «лотерею депутатської лояльности»!

3)      Я планував підтримати Звернення представників засобів масової інформації та громадськості щодо недоцільності чергового річного фінансування незмінного «рупора місцевої влади» комунального видання «Ірпінський вісник» ! Бо майже півмільйона на несамостійний ресурс що передруковує замовні матеріяли з «жовтих брудовкидів», як от «Правда Ірпеня», є недоречним!

4)      Хотів акцентувати увагу Громадськості, що ірпінські «оптимізатори» протягнули питання зменшення фінансування місцевої Програми навчання дітей плаванню в Ірпені на 2018 р. – майже на 100 тис. грн, незважаючи на те, що тільки дітей-школярів  збільшилось на 1100 чоловік! А от закупівля газонної трави, та дорогих саджанців при цьому не постраждали!

5)      Також, вчергове, ЗМЕНШИЛИ ПАЙОВУ УЧАСТЬ ЗАБУДОВНИКАМ, тобто зарахували мільйони гривень наших грошей структурам наближеним до мера Карплюка і його організованого угрупування, за сумнівні роботи (якщо такі ще і були)!?

Додатки до рішень у відкритому доступі по «друзях» Карплюка відсутні, і ця інформація вже традиційно прихована від громадськості!!!

Приховування це певно і є  мерська інновація, мера-інноватора Карплюка?

І тільки по одному блоку питань на сесії це близько 10 млн. гривень наших з вами грошей!

Це 85 (ВІСІМДЕСЯТ  П’ЯТЬ КВАРТИР) АТОвцям інвалідам і нужденним!!!

Нехай почують мене ті АТОвці, які наввипередки носять Карплюку похвальні грамоти і поздоровлення! Чи їм якось незручно запитати про це у «вінценосного» Карплюка?

Чому «Нові обличчя» бояться почути правду?

6)      При встановленні орендної плати на комунальні об’єкти Ірпеня також пройшов «аукціон нечуваної щедрости»! Бо ж крадькома, разом з дійсно соціальними громадськими інституціями право на пільги отримали і прибуткові комерційні проекти – знову ж таки, ймовірно наближені до мерської команди, як то: ФОП Заварова М.М., яка орендує 43 кв. м. під кафе в Центральній міській бібліотеці по вул. Шевченка, 3-а в м.Ірпінь – сплачує орендну плату 1 гривню. Також сумнозвісне КП «Ірпіньжитлоінвестбуд» , доходи якого в 2016 році  склали 6,433 млн. грн., а  середньомісячна заробітна плата за 2017 рік  керівника Дворнікова І. понад 25 тис. грн.,  отримує пільгу на оренду 54.6 кв. м.по вул. Котляревського, 54 та 57,5 кв. м. по вул. Шевченка, 2-а і буде сплачувати 1 гривню в місяць…

7)      Також хотілось звернутись до присутніх у залі керівників КП «Муніципальна варта», яких деякі ірпінські депутати та посадовці спонукали до вчинення незаконних дій щодо обмеження прав і свобод громадян у залі засідання! Кумедно було спостерігати, як перший заступник ірпінського мера Христюк, що сам знаходиться під слідством і підозрюється у особливо важких злочинах проти держави Україна, давав розпорядження своєму протеже з КП «Муніципальна варта» Ковальчуку Миколі Михайловичу, на виведення з сесійної зали громадських активістів! Цікаво що після наданих вказівок сам Христюк дременув на другий поверх приміщення у владні кабінети, бо сам  чітко розумів що такі дії є незаконні! Добре що у працівників «варти» переважив здоровий глузд і вони відмовились виконувати злочинні накази Христюка-Ковальчука.

Чому «Нові Обличчя» бояться почути правду?

Ось такий, шановні мої виборці, мав бути мій виступ, і саме ця відвертість очевидно і злякала ірпінських посадовців, що і підштовхнуло їх позбавити мене публічного виступу.

Тому я і вважаю що дані дії – це перешкоджання діяльності депутата і порушення ваших громадянських прав, якими ви наділили мене, обравши депутатом обласної ради!

Це також підтвердила і профільна комісія Київської обласної ради на своєму засіданні!

 

Ігор ДОМБРОВСЬКИЙ

Депутат Київської обласної ради

ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *