В Ірпені вилучено цілий арсенал зброї і вибухівки

Відповідно до Указу Президента України від 14.11.2014 № 880 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 04.11.2014 «Про невідкладні заходи із забезпечення державної безпеки» та відповідного доручення Прем’єр-міністра України від 01.12.2014 № 44279/0/1-14, наказу ГУМВС України в Київській області від 13.02.2015 № 323 з метою стабілізації соціально-політичної ситуації в державі, припинення діяльності організованих груп та злочинних організацій, профілактики вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, недопущення фактів екстремізму та сепаратизму Ірпінський МВ (з обслуговування міст Ірпінь та Буча) ГУМВС України в Київській області проводить профілактичну операцію «Зброя та вибухівка», основними завданнями якої є виявлення каналів надходження зброї до діяльності організованих злочинних груп, затримання осіб, які виготовляють і збувають зброю та вибухівку, а також вилучення зброї, що зберігається незаконно.

В Ірпені вилучено цілий арсенал зброї і вибухівки
У результаті успішно проведених оперативно-розшукових заходів працівники Ірпінського МВ спільно з СБУ м. Києва та Київської області викрили групу осіб, які протягом тривалого часу займались зберіганням, виготовленням та розповсюдженням вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин та вибухових пристроїв. Згідно з постановою Ірпінського міського суду в Київській області в двох осіб за місцем проживання проведено обшуки, в результаті яких виявлено та вилучено лабораторію по виготовленню вогнепальної зброї, набоїв та вибухових пристроїв. Вилучено 6 бойових пістолетів, 2 гладкодульних та 2 нарізні рушниці, 8 бойових гранат, 200 грамів тротилу та кілька тисяч набоїв до різних типів ти видів зброї.

Слідчими Ірпінського МВ відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.1 ст.263 КК України. Затримано двох осіб, один з яких знаходяться під вартою. Надалі проводиться робота з викриття злочинної організації, проведення обшуків та вилучення вогнепальної зброї, набоїв та вибухових пристроїв що зберігається незаконно. Досудове слідство триває.

Ірпінський МВ нагадує, що згідно зі ст. 263 Кримінального кодексу України «Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу» караються позбавленням волі на строк до семи років. Натомість, особи, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, що перебували в незаконному обігу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності. Вкотре звертаємося до всіх мешканців міста та регіону з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них та надавати інформацію про відомі Вам вищевказані факти.

В Ірпені вилучено цілий арсенал зброї і вибухівки
Також, застерігаємо волонтерів та інших осіб, які відвідують зону АТО, їхніх родичів і знайомих від прийняття в подарунок, перевезення чи зберігання будь-яких боєприпасів або інших їх частин, будь-яких видів зброї. Це не тільки є кримінально-караним діянням, а й становить небезпеку для вас і багатьох оточуючих.

    Начальник Ірпінського МВ
    Падюк І.Г.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *