В Ірпені буде дві льодові ковзанки: перед міськрадою та в парку «Перемоги»

На місці фонтану центральної площі Ірпеня на зиму облаштують штучну ковзанку. А в парку «Перемоги», як і минулої зими, заллють льодовий каток.

В Ірпені буде дві льодові ковзанки: перед міськрадою та в парку «Перемоги»

Таке рішення прийняли сьогодні вранці на засіданні виконкому Ірпіньради (детальніше читайте ТУТ).  Проект рішення про каток у парку «Перемоги» був готовий заздалегідь, сформульований: про дозвіл на розміщення льодової ковзанки з 1-го грудня по 1-е березня 2017 року на території парку «Перемога». Члени виконкому жартували, що в цьому парку, враховуючи його розташування, сама по собі виникає ковзанка.

Рішення про облаштування штучної ковзанки перед міськрадою на місці літнього фонтану, що називається, прийняли з коліс. За словами заступниці міського голови Наталі Семко, ідею катка на місці фонтану перед самим початком виконкому презентували люди в її кабінеті. На відміну від заливної ковзанки у парку, перед міськрадою буде штучне покриття над фемкою.

За словами Віолети Кременчук, наразі йдуть перемовини з потенційними спонсорами. Проте, на запитання про ціну питання на звітному виконкомі відповіді так і не прозвучало.

Наразі вирішується питання щодо визначення приватних підприємців, яким буде дозволено «надання прокату товарів для спорту та відпочинку» біля зазначених ковзанок.

Вже після прийняття рішення про дозволи ковзанок член виконкому Сергій Пашинський прокоментував його так: «У попередні роки ковзанки були на всі тротуарах. То я так розумію, що тепер тротуари буду чисті. Правильно?». На це головуюча на виконкомі Лідія Михальченко (Карплюк з Христюком, за її словами, пішли у відпустки) відповіла таким чином, що чистота тротуарів залежить від «роботи комунальних служб, у тім числі й наших спонсорів».

Олександр НАКАЗНЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *