На сьогоднішньому засіданні виконкому, окрім дозволу на облаштування ковзанок (детальніше про це читайте ТУТ) було прийнято ще кілька цікавих рішень, важливих для життєдіяльності Ірпеня й Приірпіння в цілому.
Зокрема, члени виконкому ухвалили рішення про «наданням містобудівних умов та обмежень громадянину Пєшому на забудову земельної ділянки по вулиці Чехова, 27». За словами нового головного архітектора Михайла Сапона (до слова, йому сьогодні виповнилося 25 років), на цьому місці планується будівництво дитячого розвивального центру. Під цей соціальний проект планується спорудження окремої одноповерхової будівлі за вказаною адресою, передбаченої для того, щоб «діти могли займатися і розвивати свої творчі здібності». Згідно з проектом, там одночасно зможуть займатися до сотні дітей. Залежно від того, які там будуть гуртки. Питання чи цей заклад буде зарахований забудовнику за пайову участь – наразі не вирішене. Власне, це компетенція сесії міськради, а не виконкому.
Найцікавіше було далі під час затверджень проектно-кошторисних документацій на різні об’єкти міста. Так, «Будівництво парку Центральний по вул. Університетська в м. Ірпінь Київської області» обійшлося бюджету у 18 мільйонів 318 тисяч грн. «Хто «за»? «Проти»? «Утрималися»? Одноголосно», – на автоматі промовила ведуча виконкому Лідія Михальченко (за її словами, Карплюк з Христюком у відпустках). Проте, несподівано почувся голос заперечення. «Не одноголосно!», – заперечила член виконкому селищна голова Коцюбинського Ольга Матюшина, яка не підтримала дане рішення.
Також Ольга Матюшина голосувала проти багатьох затверджень проектно-кошторисних документацій, більшість яких приймалося скопом – одним рішенням. Окрім того, голова Коцюбинського зажадала пояснення затвердження проектно-кошторисної документації поямкового ремонту трьох вулиць цього селища: Пономарьова, Лісової та Бакала.
Після засідання виконкому в коментарі для «Зорі Приірпіння» Ольга Матюшина зазначила: «Частковий ямковий ремонт трьох вулиць робився у травні цього року. Це було після мого незаконного усунення, коли вчинили переворот (йдеться про політичних опонентів Матюшиної – ред.) захопили селищну раду, незаконно виготовили печатку, знайшли якихось людей і почали робити ямковий ремонт. По-перше, вони його зробили неякісно. По-друге, документи всі – підроблені. З даного приводу справа у прокуратурі області. Ремонт робили, одягнувши накидки «Нові обличчя». Про затвердження кошторису на цьому засіданні виконкому мене ніхто не попереджав. У проекті порядку денного зазначено: «Про внесення змін до затвердження проектно-кошторисної документації…». Якої? Не вказано!».
Після чого в коридорі виконкому за присутності автора цих рядків експромтом відбулася жвава емоційна дискусія між Ольгою Матюшиною та її опонентами. Позиція селищної голови Коцюбинського була такою. Якщо Ірпінський виконком затверджує проектно-кошторисну документацію, значить він виступає замовником робіт. Але виходить, що угода не укладена. Чоловік, який назвався представником забудовника, сказав, що «згідно законодавства України» згода на такий ремонт може бути «і письмова, і усна». Проте, не зміг відповісти на запитання Ольги Матюшиної, хто дав «усну згоду» на проведення згаданого ремонту вулиць. Замість нього відповіла сама Ольга Володимирівна, що згоду дав «Слюсаренко Богдан. А хто такий Слюсаренко Богдан?!», – зі зверхньою усмішкою запитала Матюшина у присутніх захисників рішення виконкому.
«Так що – не треба було робити ремонт?», «До якості робіт є претензії?», – почали відповідати запитанням на запитання її опоненти. Коцюбинська селищна голова сказала, що є претензії до якості виконаних робіт. Проте, у даній ситуації не зрозуміло до кого їх пред’являти, оскільки не можливо визначити замовника вже виконаних робіт. «Люди ходили й просили: зробіть нам дорогу. А тут така «вдячність» виходить!», – бідкався представник підрядника, що виконував ці роботи.
Зрозуміло, що питання якості та співвідношення її з кошторисом виконаних робіт доречно у першу чергу визначити самим мешканцям Коцюбинського, які живуть та ходять згаданими вулицями. Питання законності прийняття рішення визначать правоохоронні органи. У редакції сайту «Зоря Приірпіння» своє запитання з цього приводу. Це так будь-хто, побачивши ями на дорогах, може в усній формі замовити їхній ремонт будь-якому замовнику з подальшим затвердження Ірпінським виконкомом проектно-кошторисної документації? Чи таке можливе лише для «своїх людей» перед виборами під керівництвом допоки що керівної в Ірпені політичної сили під кодовою назвою КІНО (Карплюк і «Нові обличчя»)?