Усе людське життя в одній інфографіці

Німецьке видання Der Zeit – «Час» – проаналізувало різні аспекти життя в країнах по всьому світу і опублікувало інфографіку.

Усе людське життя в одній інфографіці

Україна vs Росія: секс раніше, а шлюб пізніше
Так, українці в середньому вступають в інтимні стосунки на два роки раніше від росіян, зате одружуються на рік пізніше. Діти у нас, відповідно, з’являються на рік пізніше, зате розлучаємося ми раніше.
Китайці рано починають працювати і рано виходять на пенсію
А ось дітей в Піднебесній заводять відносно пізно – в 30 років.
Більшість нігерійецев не доживає до пенсії
Якщо ти думаєш, що Нігерія – чергова злиденна африканська країна, то хочемо здивувати: не все так однозначно. Це багата країна з жебраками громадянами. Нігерія – найбільший виробник нафти на континенті і держава з найбільшим ВВП. З іншого боку, 85% жителів живуть на $ 2 в день, у них проблеми з водою і електрикою. Військові перевороти, громадянські війни, банди повстанців-фанатиків і корупція здатні “забити” ефект навіть від нафти. Але у країни є крутий потенціал для зростання.
Дохід в Україні всього в 3 рази вище, ніж в Нігерії
Ми справедливо звикли асоціювати африканську країну з бідністю, але самі живемо всього в кілька разів краще! І це при тому, що Україна знаходиться в центрі Європи, у нас два десятка років не було воєн держпереворотів. Привід задуматися і нарешті остаточно вирішити проблему бідності України – прибрати від влади тих, хто точно не зможе зробити Україну багатою, і голосувати за тих, хто хоче спробувати.

Джерело: Businessviews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *