Уряд збільшив допомогу домогосподарствам на придбання твердого палива на 1000 грн

Кабінет міністрів України збільшив безповоротну грошову допомогу на придбання вугілля, дров, брикет або пелет в середньому на 1000 гривень.

Уряд збільшив допомогу домогосподарствам на придбання твердого палива на 1000 грн
Виходячи з норми у дві тонни на одне домогосподарство на рік, уряд підвищив граничний показник вартості твердого палива з 1532 до 2000 грн за тонну, передає Урядовий кур’єр.

Таким чином, середній розмір урядової грошової допомоги в середньому збільшиться до 3000 гривень. На ці кошти можна придбати 10-12 кубів дров або дві тонни вугілля в залежності від цінової політики того чи іншого регіону.

Отримати безповоротну грошову допомогу зможуть сім’ї, які використовують для опалення виключно тверде паливо.

«Субсидія надається незалежно від площі житла і виплачується один раз на рік у готівковій формі на особовий рахунок у банку, – пояснюють у Кабміні. – Чим менший дохід родини, тим більший розмір урядової допомоги вона отримає».

Субсидія на придбання твердого палива оформляється так само, як житлова субсидія. Для її отримання потрібно подати у місцевий орган соціального захисту декларацію про доходи та заяву, в якій необхідно підкреслити поле зі словами “на придбання твердого палива та скрапленого газу”.

Після закінчення календарного року для отримання безповоротної урядової допомоги на придбання твердого палива на наступний період потрібно знову подати документи для призначення субсидії.

Джерело: ecotown

 

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *