Український електробайк затримали на митниці

Боротьба за світовий рекорд опинилася під загрозою

 

Команда Київського Міського АвтоМото Клубу (КМАМК), яка днями прилетіла в Сполучених Штатів Америки, нарешті отримала електричний мотоцикл Delfast Dnepr Electric, який представлятиме нашу країну на світових змаганнях швидкості Bonneville Speed Week 2021. Затримки сталися на митниці у Великій Британії, під час транспортування контейнеру, з України до США. Про це наші мандрівники не були попереджені. Довелося неабияк похвилюватись адже подальша участь у боротьбі за світовий рекорд опинилася під загрозою, ми втрачали дорогоцінний час.

Український електробайк затримали на митниці Боротьба за світовий рекорд опинилася під загрозою

Перебуваючи у Нью-Йорку, в очікуванні вантажу, команда КМАМК встигла зібрати платформу для мотоцикла, підготувати авто для подальшої подорожі країною, та прогулятися вулицями міста. Зустрілись наші мандрівники не тільки з друзями, а й з американськими прихильниками та шанувальниками, які слідкували за досягненнями українців через соцмережі. Вони отримали автографи та пам’ятні постери від Сергія Малика, який цього року і пілотуватиме електричний мотоцикл Delfast Dnepr Electric на змаганнях.

Отримавши підбадьорливі побажання, з прагненням до перемоги, Команда КМАМК рушила в дорогу. Мандрівникам потрібно встигнути перетнути майже всю країну, щоб потрапити до штату Юта, де щороку відбуваються всесвітньо відомі змагання швидкості Bonneville Speed Week. Отже зараз вони вже мчать Америкою за новим рекордом.
Вболіваймо за українців разом! 

За усіма новинами, фото та відеозвітами Команди КМАМК ви зможете спостерігати на офіційних сторінках:
https://www.facebook.com/BonnevilleKMAMK
https://www.facebook.com/kyivautomotoclub
https://www.instagram.com/kyivautomotoclub

#BonnevilleKMAMK #KMAMK #DelfastDneprElectric #ЇдемоЗаРекордом

Цікава інфа про електромотоцикл Delfast Dnepr Electric:
До участі у фестивалі швидкості Bonneville Speed Week 2021, який відбувається щороку на солоному озері Бонневіль у штаті Юта, український мотоцикл круто модифікували: наразі встановили більш досконалий контролер та оновили «серце» електробайка.

  • На байку встановлений синхронний електродвигун з постійними магнітами EMRAX-228, виробництва Словенія, тривалою потужністю 50кВт та короткочасною 100 кВт, що відповідає 68 та 136 кінських сил. При цьому вага електродвигуна складає 12 кг.
  • Акумуляторна батарея літій-полімерна, ємністю 12 кВт*год має напругу 600В, що необхідно для забезпечення необхідної швидкості обертання електродвигуна.
  • Тяговий інвертор українського виробництва DTI-150H розроблений та виготовлений та встановлений компанією «ДІАДА ГРУП» (Diada Group). Тяговий інвертор забезпечує вихідну частоту до 1000 Гц, що необхідно для досягнення швидкості обертання електродвигуна 5500 об/хв.
  • Максимальний вихідний струм обмежено позначкою в 200А, для досягнення максимального крутного моменту 220 Н*м.


Фестиваль
Bonneville Speed Week 2021 проходить до 12 серпня. Delfast Dnepr Electric їде в класі “А” OMEGA.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *