Український медик заявив про винайдення ліків від поширення коронавірусу

Результати досліджень українських вірусологів, які відзначили дію вітчизняного противірусного препарату на коронавірус, оприлюднив на своїй сторінці в Фейсбук український вчений, колишній керівник Центру грипу Олександр Гриневич.

Український медик заявив про винайдення ліків від поширення коронавірусу
Фото зі сторінки Фейсбук Олександра Гриневича

«Хочу повідомити вас про гарну новину (стосується доказової медицини), – зазначив у своїй публікації доктор медичних наук Олександр Гриневич. –Використавши комп’ютерну модель коронавірусу 2019-nCoV, створену китайськими фахівцями, мої колеги (у лютому місяці 2020 року), використовуючи метод докінгу, показали, що діюча речовина ПРОТЕФЛАЗІД, блокує важливий фермент коронавірусу, що може гальмувати розмноження вірусу.

На початку березня 2020 на культурах клітин (з використанням доступного в Україні штаму коронавірусу) показано, що діюча речовина ПРОТЕФЛЛАЗІД ефективно блокує розмноження коронавірусу. Дослідження продовжуються…

Добавлю також, що сьогодні, на прохання медичної спільноти, в зв’язку з виявленням хворих на коронавірусну інфекцію, доставлено благодійну допомогу у вигляді противірусного препарату з діючою речовиною ПРОТЕФЛАЗІД трьом медичним закладам м. Чернівці для профілактики та лікування гострих респіраторних вірусних інфекцій».

Український медик заявив про винайдення ліків від поширення коронавірусу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *