У пошуках легендарних 9 кішок у замку Белфаста (+ фото, відео)

Замок Белфаст (Belfast Castle) – невеликий, але неймовірно красивий замок, розташований на схилах гір Кейвхіл у Кантрі Парк, у Белфасті, Північна Ірландія, – розповідає кореспондентка «Зорі Приірпіння» Яніна Заліська, яка зараз проживає з сім’єю в Північній Ірландії.

Звідси відкривається чудова панорама на місто Белфаст. Доля замку не завжди була щасливою. Він був побудований давно, ще у 12 столітті, але за кілька наступних століть був спаленим дотла, потім відбудованим, потім знову зруйнованим і заново відбудованим. Аж так, що від того першого замка не залишилося жодної живої старої цеглини, натомість внаслідок капітальної реконструкції його інтер’єри стали швидше сучасними, ніж інтригуючи старовинними, а сам Белфастський замок нині перетворився на популярне місце проведення весільних урочистостей. У 1934 замковий комплекс був безкоштовно переданий у власність місту Белфасту.

У Белфастського замка є своя легенда. Вважається, що він буде щасливим доти, доки в замку живе біла кішка. Кішку в Ірландії дуже шанують, її зображення є на багатьох родових гербах. Ця легенда знайшла своє втілення у прекрасному саду, де знаходяться дев’ять зображень білих кішок – у мозаїці, живописі, скульптурі та садовому інтер’єрі.

Розповідають, що у того, кому пощастить знайти всіх 9 кішок, здійсниться бажання. З Shona Alexander (якій дуже дякую за цей день) ми нарахували сім кішок, а ще дві знайдемо наступного разу, коли кішки вийдуть на галявину погрітися на сонечку.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *