Маестро з Бучі: 26 окупантів поклали з «Браунінга»

Мова йде про командира єгерської роти з позивним Маестро, який є завжди усміхненим і в бадьорому настрої, навіть у найважчі моменти.

Маестро з Бучі: 26 окупантів поклали з «Браунінга»
Як зазначається, чоловік за професією військовий, пережив окупацію, бачив на власні очі багато трупів.
Маестро каже, що час від часу рашисти роблять спроби піти на прорив, але марно.
“Останнього разу їх було 26 людей. Дощ, туман. Однак пощастило, що був наш боєць, який перший день вийшов на позиції. Він просто від переживання, від хвилювання весь час дивився, дивився, вдивлявся, і їх виявив! Вони крадуться, лізуть. Ну і дуже вдало ми цих 26 людей поклали “Браунінгом”. Бо у “Браунінга” поранених не буває, такий вже у нього калібр”, – говорить військовий.
Крім американського великокаліберного кулемета, підрозділ росомах – 68 окрема єгерська бригада ім. Олекси Довбуша, озброєні раритетом – кулеметом Дегтярьова виробництва СРСР часів Другої світової війни.
“Усе надійно, перевірено роками. Ним діди воювали, і ми воюємо на згадку про наших славних дідів. На згадку про їхні перемоги – і ми переможемо”, – запевняє один з оборонців.
Фортифікаційні дії проводилися в умовах безпосередніх зіткнень із противником і реально під кулями, зазначають воїни. Хлопці тільки виходять – і одразу обстріл. Далі у полі видно підбиту російську бронетехніку, яка прицільно обстрілювала наші позиції. Але останнім часом росіянам довелося відвести свої сили назад, і їхня точність одразу ж знизилася.
Джерело: bigkyiv

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *