У НОВИЙ РІК З НОВИМ БЮДЖЕТОМ!

На другому засіданні 15-ї сесії Гостомельської селищної ради головним питанням було ухвалення бюджетних статей на 2017 рік. Але ще перед розглядом порядку денного  секретар Гостомельської селищної ради Олена Кислиця внесла звернення громадян селища щодо незаконності спорудження малої архітектурної форми по вулиці Проскурівська. Проблема виникла через те, що замість спорудження МАФу збудовано капітальну споруду у два поверхи без затвердження дозвільної документації. Більшістю голосів депутати проголосували за внесення до порядку денного питання про заборону його подальшого будівництва.

У НОВИЙ РІК З НОВИМ БЮДЖЕТОМ!

Далі радник селищного голови Микола Пасальський повідомив приємні новини, вручивши від Київської обласної ради сертифікат ЗШ №13 два сертифікати на обладнання кабінету фізики та одного комп’ютерного місця. Також наголосив, що завдячуючи співпраці з благодійним фондом «Європейський міст» у новому році навчальним закладам селища буде презентовано близько 15-и комп’ютерів.

У НОВИЙ РІК З НОВИМ БЮДЖЕТОМ!

Далі слово взяли учасники АТО, яких представляв Олексій Табачук. Він проінформував депутатів щодо позиції атовців: накладення мораторію на виділення нових земельних наділів до затвердження генерального плану. Дане питання викликало бурхливі дебати. Адже у випадку прийняття такого рішення порушуватимуться права багатьох жителів Гостомеля щодо приватизації ділянок та інших земельних питань, як зауважили юристи, також це питання  порушує права й самих атовців, які ще не отримали земельних наділів. Спроба сформулювати це питання в іншій редакції, а саме ухвалювати рішення без виділення нових ділянок теж не була підтримана, бо знову, як наголосили правники, накладення таких мораторіїв відноситься до компетенції Верховної Ради. Селищний голова з цього приводу запропонував брати участь у роботі земельної комісії й таким чином контролювати даний процес землевиділень.

Одноголосно було хвалено затвердження селищної комплексної програми соціальної підтримки сімей учасників АТО, сімей поранених, загиблих військовослужбовців та учасників АТО і вшанування пам’яті загиблих на 2017-2018 роки. Так само одностайно було ухвалено й фінансову конституцію на 2017 рік, як ще називають бюджет, його дохідна частина склала 34 млн. 550 тисяч грн., з яких 31 млн. становить загальний фонд. У бюджеті також передбачено 10 млн. грн.. на будівництво дитсадка, а також кошти на спорудження початкової школи.

У НОВИЙ РІК З НОВИМ БЮДЖЕТОМ!

Не викликали дебатів питання затвердження умов оплати праці працівників апарату Гостомельської селищної ради та її виконавчого комітету, структури та чисельності працівників апарату селищної ради, її виконавчого комітету, фізичної культури і спорту на 2017 рік, затвердження штатного розпису. А от фінансові питання стосовно реконструкції споруди по вулиці Свято-Покровська (поблизу стадіону) під новий дошкільний навчальний заклад на кошти забудовників знову перенесено на наступне засідання. В ході роботи сесії також розглянуто ряд питань земельних відносин, архітектури та інших.

Валентин СОБЧУК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *