У Макарові відкрили модульне містечко на 352 людини (+ фото)

У Макарові відкрили модульне містечко на 352 людини (+ фото)

У селищі Макарів встановили модульне містечко для тимчасового проживання мешканців, які втратили житло внаслідок бойових дій. Загалом містечко готове для проживання 352 людей. Як повідомляють у КОВА,  до цього такі ж тимчасові будиночки були розміщені в Бородянці та Бучі.

Модульне містечко складається з 4 секцій, кожна з яких містить 22 кімнати для проживання. Також є окремі модулі, що передбачають розміщення дитячих кімнат, їдалень та санвузлів. До будиночків підключені всі необхідні комунікації. Загалом містечко готове для проживання 352 людей.

У Макарові відкрили модульне містечко на 352 людини (+ фото)

Мешканці також забезпечені речами першої необхідності — посудом, постільною білизною, предметами побуту. Перебування в модульних містечках безкоштовне. Утримання на себе бере органи місцевого самоврядування.

Для того, щоб поселитись у модульному містечку, мешканці громади можуть звертатись до Макарівської селищної ради за телефонами 097-881-74-02 або 093-611-09-98. До громади вже надійшло понад 30 заяв від місцевих жителів, які втратили власні оселі.

У Макарові відкрили модульне містечко на 352 людини (+ фото)

Модульні містечка — це тимчасове житло для тих, хто втратив оселі внаслідок російської військової агресії. Зараз Київщина активно працює над відновленням постраждалого регіону. Зокрема, 23 червня було прийнято програми щодо викупу та відбудови житла для мешканців пристоличного регіону.

Як відомо, в кінці червня у Бучі відкрили модульне містечко на 350 людей. А от в Ірпені відсвяткували новосілля у першому “Залізному містечку” та облаштують ще два модульні містечка.

Джерело: bigkyiv

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *