У київському зоопарку окрім постійних мешканців зимуватимуть ще понад 200 врятованих від війни тварин

У київському зоопарку окрім постійних мешканців зимуватимуть ще понад 200 врятованих від війни тварин

Цьогоріч у Київському зоопарку окрім постійних мешканців будуть зимувати понад 200 тварин, яких в умовах війни було врятовано з найбільш постраждалих регіонів України.

Як зазначили в Київському зоопарку, холоди вже зовсім близько, і наші співробітники роблять все аби тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані.

«Наразі на території зоопарку створюємо запаси кормів, утеплюємо будівлі, а також закуповуємо електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні печі. Цьогоріч у Київському зоопарку окрім постійних мешканців також будуть зимувати понад 200 врятованих тварин з найбільш постраждалих регіонів нашої країни. І кожен чотирилапий, пернатий або лускатий, навіть, найменший – отримає повноцінний догляд та опіку від наших працівників», – розповіли в Київському зоопарку.

У Київському зоопарку додали, що забезпечити повноцінну роботу було б неможливо без допомоги меценатів та гостей зоопарку, які купляють квитки, оскільки це дозволяє покривати найбільші витрати – на корм, ветеринарне обладнання, медичні препарати, електроенергію, газ, водопостачання та підтримку інфраструктури.

«Як і вся Україна ми перебуваємо у стані жорсткої економії, тому завжди дуже вдячні за допомогу. Разом переможемо», – наголосили в Київському зоопарку.

Джерело: Київська міська рада

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *