«УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» ПЕРЕДАЛА АВТО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Волонтери «Української команди» Бучанського району передали на фронт позашляховик Nissan

«УКРАЇНСЬКА КОМАНДА» ПЕРЕДАЛА АВТО НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

«Це те найменше, що ми можемо зробити для наших захисників, які так самовіддано боронять кордони нашої держави та захищають нас. Ми маємо допомагати їм матеріально та в технічному оснащенні. Ця машина-пташка відправляється на фронт в одну з найгарячіших точок нашої країни. Це не перше авто, яке ми передаємо та запевняємо, воно не останнє», – сказала керівник «Української команди» у Бучанському районі Ольга Волохова.

Силами волонтерів авто підготували до важких фронтових умов, було проведено повне ТО, заготовлено запас продуктів та усе необхідне бійцям.

В «Українській команді» переконані, що лише об’єднавши всі зусилля разом, ми зможемо якнайшвидше наблизити перемогу над ворогом.

«Війна продовжується. Ворог намагається нас залякати. Вже весь світ знає про нищівні удари по Києву, інших регіонах України. Але нас не підкорити. Ми будемо продовжувати робити все можливе та неможливе для того, аби допомагати армії, цивільним, які цього потребують, переселенцям. Адже тільки спільними зусиллями українського суспільства ми обов’язково переможемо у цій війні», – наголосив народний депутат України, керівник «Української команди» на Київщині Микола Бабенко.

 

Читайте також:

За добу зібрали перший мільйон на бандеропечі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *