У компанії найбільшого забудовника Приірпіння зі статутним капіталом 10 тисяч працює всього дві людини

Нещодавно стало відомо про арешт земельних ділянок під новим ЖК «Синергія Сіті». Інвестори кинулися забирати звідти гроші, відчуваючи  назрівання нового витку скандалу в цій історії. Як з’ясувалося, мало того що за документами ТОВ «Будівельна група “Синергія”» зовсім не велика будівельна компанія. Вона взагалі не має права виконувати будівельні роботи, оскільки має всі ознаки фіктивного підприємства.

У компанії найбільшого забудовника Приірпіння зі статутним капіталом 10 тисяч працює всього дві людини

«Будівельна група “Синергія”» останнім часом постійно потрапляє в скандали. Її власник і директор Ігор Оверко – депутат Ірпінської міської ради Ірпеня, й особа сильно наближена до екс-мера Володимира Карплюка. Саме він вважається реальним кінцевим бенефіціаром «Синергії».

Компанія вже досить давно забудовує земельні ділянки в Ірпені. Останній скандал навколо неї пов’язаний з незаконною забудовою заплави річки Ірпінь, заради якої міськрада в грудні 2018 року навіть змінила Генеральний план міста. Справа в тому, що формально заплава є сільськогосподарською землею, яка належать до території Київської області. Крім того, є висновок наукового інституту про те, що будівництво там призведе до екологічної катастрофи. Прокуратура подала позов про скасування генплану і, відповідно, поставила під великий сумнів законність зведення чого-небудь у заплаві, хоча там вже почалося будівництво ЖК «Синергія Сіті».

Як з’ясувалося, у ТОВ «Будівельна компанія “Синергія”» працює всього 2 людини. Це сам Ігор Оверко і Петренко Ірина Юріївна з Житомира. При цьому і директором, і бухгалтером компанії одночасно є сам Оверко.

Формально ТОВ «Будівельна компанія “Синергія”» взагалі не має ніякого відношення до своїх об’єктів. Наприклад, замовником ЖК «Синергія Сіті» на 72 будинки є якась фізична особа Юрій Дмитрович Мураш. Саме він отримує всі містобудівні дозволи, залучає підрядників на будівництво, саме з ним – а не з Ігорем Оверком та його компаніями – інвестори будуть укладати договори.

Відповідь на питання, чому саме фізична особа будує «місто в місті» на 10 тисяч людей, і яким є його рівень відповідальності за реалізацію такого проекту, звичайно ж, очевидна.

Джерело: delo.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *