Інвесторам рекомендують забирати свої вкладення: суд заарештував землю під ЖК “Синергія Сіті” у заплаві Ірпінь-річки

Інвесторам рекомендують забирати свої вкладення: суд заарештував землю під ЖК "Синергія Сіті" у заплаві Ірпінь-річки

Слідчий суддя Ірпінського міського суду Світлана Оладько наклала арешт на земельну ділянку площею 13,7686 га в місті Ірпені Київської області, який на правах власності належить ТОВ “ОЛ-Інвест”. Це ділянка, на якій компанія “Синергія” надумала будувати ЖК “Синергія Сіті”. Про це йдеться у відповідному розпорядженні суду, копія якого є в розпорядженні редакції, – повідомляє Delo.ua

Рішення винесено 13 вересня 2019 року у справі №367 / 7124/19 у  рамках кримінального провадження №420191112400000604, відкритого 4 вересня 2019 року Києво-Святошинської місцевою прокуратурою Київської області за ознаками правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем).

Відповідно до постанови, власникам і користувачам забороняється відчужувати, розпоряджатися або користуватися ділянкою.

Юристи рекомендують інвесторам, які вже вклали гроші в проекти ЖК “Синергія Сіті”, невідкладно звернутися до відділу продажу та ініціювати розірвання договору, поки компанія-забудовник не встигла вивести кошти і оголосити про банкрутство. Крім того, інвесторам рекомендується подавати індивідуальні скарги про шахрайство з боку забудовника, оскільки про незаконність генерального плану та можливості настання кримінальної відповідальності за незаконну забудову компанії і її топ-менеджменту було відомо заздалегідь.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *