У Бучі планують встановити 15 зарядок для електромобілів: 8 локацій названі, інші визначить опитування

У місті Буча планується встановити 15 зарядних станцій для електромобілів.

У Бучі планують встановити 15 зарядок для електромобілів:  8 локацій названі,  інші визначить опитування

Влітку поточного року Президент України Володимир Зеленський підписав закон № 10405 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення доступу до інфраструктури зарядних станцій для електромобілів”, який набуде чинності з 1 січня 2020 року.

На виконання цього Закону, політики Президента Бучанська об’єднана громада одна з перших реалізовує проект щодо встановлення на території зарядних станцій для електромобілів.

– У державі в цілому і у об’єднаній територіальній громаді зокрема постійно збільшується кількість власників електромобілів. Таке дослідження провели перед підписанням цього Закону. Тож цей проект на сьогодні є досить актуальним, – зазначив Бучанський міський голова Анатолій Федорук. – Ми дбаємо про екологію, збереження довкілля, йдемо в ногу з часом і сприяємо розвитку електротранспорту.

Співробітники Бучанської міської ради сьогодні здійснили комісійний виїзд щодо визначення місць для встановлення станцій.

Можемо повідомити, що на фінансування цього проекту не будуть витрачати бюджетні кошти, витрати 100% за рахунок інвестицій.

Відтак, попередній перелік місць, де в недалекому майбутньому можна буде зарядити електромобіль:
– біля «Новусу»;
– «Ютем»;
– стадіон «Ювілейний»;
– «Буча -квартал»;
– «Модуль»;
– «Річ -Таун»;
– «Зелена Буча»;
– центральний парк та ін. дислокації.

Громадяни можуть надати свої пропозиції для остаточного визначення місць встановлення зарядних станції. Управління житлово-комунального господарства БМР запропонувало обговорити дане питання на своїй сторінці.

Джерело: Погляд 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *