Турнір «Кубок Оями» – нові шляхи самовдосконалення юних каратистів

В Ірпені у СЗОШ №2 відбувся турнір «Кубок Оями» з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат віком від 6 до 17 років. У змаганнях взяло участь 170 учасників.

Турнір «Кубок Оями» – нові шляхи самовдосконалення юних каратистів

– Цього разу турнір був цікавий тим, що відбувався за круговою системою, коли кожен учасник у своїй віковій та ваговій категоріях бився з усіма по черзі. Дехто із дітей мав 5–6 боїв, – говорить про турнір Таня Грек, тренер з Бучі. – Ми отримали великий досвід і це головне! Кожен переміг сам себе! Діти змагались як тигри і для перемоги робили все, що могли! У загальному підсумку всі наші учасники отримали медалі і кубки! Але головне навіть не медалі і призові місця, а перемога над собою!

 – Всі діти, які взяли участь у турнірі – це великі молодці! – додає тренер Юрій Грек. – Учасники, з якими нам довелось битись, пройшли не менше 20–30 змагань, а й то й більше! Тому для нас це був новий досвід і бажання йти вперед!

– Для чого потрібні такі турніри?

– Всі турніри і збори є найефективнішим методом тренування, вершиною тренувального процесу! І ці кілька хвилин бою значно дорожчі і вартісніші, аніж дні, тижні, навіть місяці у залі «просто на тренуваннях»! Уявіть собі на хвилинку футболіста, який просто грається «у мячик» для себе, але ні разу так і не спромігся вийти грати на поле – чи зрозуміє він коли-небудь, що таке справжній футбол?! – говорить Сенсей Таня.

Змагання з карате завжди є видовищним видом спорту, адже однією з відмінностей кіокушинкай карате від інших видів східних єдиноборств є його контактність та різноманітна техніка, а також новий досвід. Метою турнірів є не лише пропагування здорового способу життя, а й підтримка бойового духу нашої молоді.

Варто сказати, що кіокушинкай карате – це не лише силові прийоми, це – глибока філософія. Тож, шановні батьки, долучайтесь самі і долучайте до спорту кіокушинкай карате своїх діток! Дайте своїм дітям відчуття радості перемог!

Турнір «Кубок Оями» – нові шляхи самовдосконалення юних каратистів

Ставай сильнішим разом з нами! Здоров’я і впевненість у своїх силах – все це ви знайдете в нашому клубі кіокушинкай карате. Запрошуємо всіх бажаючих до нашої команди!

 

Адреса: м. Буча, вул. Жовтнева, 66а, ТЦ «Пасаж»

Тел.: (050) 140-18-75, (097) 982-88-92

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *