Тренінг в Ірпені: прості речі рятують життя (+ фото)

Першого лютого в Ірпені відбувся тренінг «Зупинка кровотечі» від Міжнародного Медичного Корпусу, в якому взяли участь понад 30 осіб. Серед учасників як медики, зокрема ірпінські сімейні лікарі, так і звичайні цивільні, на яких і розраховано курс. У складі команди лекторів – українські медики.

Кореспондентка «Зорі Приірпіння» Надія ФЕДЦОВА також пройшла тренінг, удосконаливши знання та навички з надання домедичної допомоги постраждалим від поранень, що призводять до масивної кровотечі.

Під час тренінгу було розглянуто алгоритм зупинки критичної кровотечі, відпрацьовано порядок дій та особливості тампонування ран, прямого тиску на рану, накладання турнікетів і компресійних пов’язок при пораненнях великих кровоносних судин, що розташовані на кінцівках та шиї постраждалого, щоб врятування життя та забезпечити можливість подальшого врятування поранених кінцівок.

Також поговорили про прості речі, які рятують життя, як, наприклад, медичні рукавички чи маркер.

За результатами тренінгу учасники отримали відповідний сертифікат та цивільну аптечку у подарунок.

У наш час носити аптечку в тренді, більше того – необхідність, а мати елементарні навики надання першої медичної допомоги – можливо чиєсь врятоване життя.

Тренінги проходять за підтримки Комітету Американської колегії хірургів-травматологів, Американської колегії лікарів невідкладної допомоги, Національної асоціації техніків екстреної медичної допомоги, Комітету з тактичної допомоги пораненим під час бойових дій.

Підводячи риску, хочу нагадати, що наразі виклик швидкої допомоги можна здійснити за двома номерами телефонів – це 103 та 112. З часом залишиться тільки 112.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *