Транспорт майбутнього: пасажирські капсули в трубі розганятимуться до 1200 км/год

Компанія Hyperloop Technologies придбала недалеко від Лас-Вегаса ділянку площею 20 гектарів для будівництва тестової системи вакуумного поїзда Hyperloop.
За словами представників компанії, вони мають намір завершити будівництво в першому кварталі 2016 року, повідомляє Тhe Verge.
Спочатку на ділянці довжиною в один кілометр буде випробовуватися прототип, що розвиває швидкість 540 кілометрів на годину. Після добудови траси до трикілометрової довжини Hyperloop Technologies планує випробувати прототип на повній швидкості.
Транспорт майбутнього: пасажирські капсули в трубі розганятимуться до 1200 км/год
Цікаво, що окрім команди Hyperloop Technologies розробкою системи Hyperloop займаються також стартапи SpaceX і Hyperloop Transport Technologies.
Якщо Hyperloop Technologies вдасться завершити будівництво у відповідності зі своїми планами, то вони можуть випередити SpaceX і Hyperloop Transport Technologies.
Раніше Ілон Маск заявляв, що SpaceX побудує свою тестову ділянку в Техасі до червня 2016 року. Hyperloop Transport Technologies, у свою чергу, планує побудувати швидкісну ділянку протяжністю вісім кілометрів між Сан-Франциско і Лос-Анжелесом. Компанія розраховує протестувати систему з реальними пасажирами протягом трьох років.
Нагадаємо, що проект Hyperloop представив Ілон Маск в 2013 році. Ця транспортна система буде переміщати пасажирські капсули невеликих розмірів всередині труби, де підтримується тиск в одну тисячну від атмосферного. Через надзвичайно низький аеродинамічний опір всередині Hyperloop швидкість руху поїзда теоретично може скласти до 1,2 тисячі кілометрів на годину.
Джерело: Ecotown
Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *