Сонячні ліхтарі очищують повітря

Дизайнер Tony Thomas Narikulam розробив концепт «зеленого» вуличного ліхтаря з функцією очищення повітря під назвою Eco-Mushroom. Ліхтар представляє собою гібрид освітлювального приладу, що працює від сонячної енергії, і системи очищення повітря, повідомляє Сomputerra.ru.

 Сонячні ліхтарі очищують повітря

Принцип роботи нового пристрою зрозумілий: навколишнє повітря всмоктується у фільтри через «капелюшок» ліхтаря, очищається і випускається у вентиляційний отвір, розташований на висоті близько двох метрів – якраз на рівні людського зросту.
Відфільтровані пил і бруд збираються в накопичувачі, розташованому внизу стовпа, і можуть бути видалені під час технічного обслуговування.
Уся система, що підтримує роботу фільтру та світлодіодних ламп, працює за рахунок сонячних панелей, розміщених на поверхні плафона.
 Сонячні ліхтарі очищують повітря
Eco-Mushroom оснащений вбудованою системою моніторингу і раз на добу відправляє показники та оповіщення про свою роботу до центральної станції моніторингу. У відповідність з цими даними, центр управління може розробити графік очищення ліхтарів.

Джерело: Ecotown

Інші публікації на цю тематику читайте ТУТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *